Karate Znamenáček

Tradiční karate s moderním přístupem.

V Karate Znamenáček se dbá na individuální přístup ke každému žákovi a na vytváření pozitivního prostředí, kde se každý může cítit vítán a respektován. Díky tomu je výuka karate v Karate Znamenáček nejen efektivní, ale také zábavná a motivující.

• Profesionalita
    & zkušenost
  • Individuální
    přístup
  • Dlouholetá
    praxe
let
zkušeností
mezinárodních
úspěchů

Objevte karate u nás

O karate

Je jedním z nejdokonalejších bojových umění, které je charakterizováno bezchybně provedenými, a hlavně kontrolovanými technikami s využitím schopností a síly těla. Karate není pouze osvědčený způsob sebeobrany a drilování technik. Jde o mnohem více. Zahrnuje i možnost naučit se zdravému způsobu života a také harmonizaci těla a ducha. Pro určité příznivce tohoto bojového umění je vlastně samotné karate životním stylem. Podporuje sebekázeň, rozvoj koncentrace a pozornosti. Učí trpělivosti, skromnosti, upřímnosti, pozitivnímu životnímu postoji a v neposlední řadě pokoře a úctě ke druhým. Toto jsou jedny ze základních zásad karate. Rovněž přispívá k dobré fyzické kondici, zoceluje tělo, zvyšuje výdrž a celkovou připravenost těla.

Jsme více, než karate

Kvalitní výuka karate podložená několika mezinárodními úspěchy

Jsme hrdí, že zachováváme zakořeněné tradice a neměníme filozofii tohoto bojového umění. Za 30 let fungování klubu jsme nasbírali cenné tituly na evropském, ale i světovém poli.

Fyzická i mentální příprava

Nezaměřujeme se jen na budování fyzické kondice, ale věnujeme se i mentálnímu tréninku a posilování psychické odolnosti, která má v dnešní době nevyčíslitelnou hodnotu.

Celostní přístup ke zdraví

Zdraví neznamená pouze absence nemoci. Naše svěřence cíleně vzděláváme i v tématech ohledně zdravého životního stylu. Řešíme výběr potravin a nápojů, zdravý spánek, praktiky pro snížení stresu nebo prevence nemocí.

Naši trenéři

Naši trenéři mají bohaté zkušenosti a disponují oficiálními certifikacemi kouče osobnostního rozvoje a terapeutického výcviku EFT. Pravidelně se vzděláváme a předáváme cenné informace.

Přátelská atmosféra

V našem klubu se budete cítit vítáni a budete mít možnost navázat nová přátelství. Zakládáme si na respektu, pokoře a loajalitě.

Možnost růstu

Pokud hledáte cestu, jak posílit své tělo, svou mysl, chcete se učit efektivní sebeobraně a zároveň rozvíjet svou osobnost, pak je pro vás Karate SPORT RELAX to pravé!