Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Putovní pohár 2019

PUTOVNÍ POHÁR  2019 do 13let
pořadí Jméno I. II. III. body
1 Maliarik Jan 2 3 0 12
2 Zítko Petr 2 1 1 9
3 Suchá Josefína 1 2 2 8
4 Cupová Barbora 0 3 2 8
5 Znamenáčková Adéla 2 0 1 8
6 Klimplová Vanesa 1 1 3 7
7 Řeháková Ema 1 1 2 7
8 Baranovský Tadeáš 1 0 3 6
9 Pokorná Natálie 0 3 0 5
10 Řehák František 0 1 2 4
         
         
         
PUTOVNÍ POHÁR 2019 do 17let
pořadí Jméno I. II. III. body
1 Šinerová Adéla 4 2 1 22
2 Vorlíčková Anna 2 3 3 14
3 Minárik David 2 1 3 11
4 Sodkhlerlen Ulziiorshikh 0 4 1 8
5 Fiala Jakub 2 1 0 7
6 Vácha Pavel 1 1 1 6
7 Lang Matěj 0 1 3 5
8 Salavcová Anna 0 1 0 2
9 Altan- Od Bilguun 0 1 0 2
10 Buym Baatar Batzaya 0 1 0 1
         
         

 

PUTOVNÍ POHÁR 2019 Senioři
pořadí Jméno I. II. III. body
1 Pavlasová Božena 7 1 1 23
2 Znamenáčková Barbora 0 2 4 14
3 Gašpar Patrik 2 1 2 10
4 Košíková Karin 1 0 0 4
5 Klimeš Jan 0 1 0 3
5 Kavalír David 0 1 0 3
7 Havlík Filip 2 0 0 2

 

 

Putovní pohár kata team
1 Gašpar,Vácha , Fiala 4 1 2 8
           
2 Baranovský,Pomikáček , 0 1 1 3
  Řehák        
2 Zítko, Burián , Najman 0 1 1 3
         
4 Řeháková,Cupová, Suchá 0 0 2 2
           
           

 

PUTOVNÍ POHÁR  2017 do 13let
1 Znamenáčková Adéla 7 1 4 35
2 Zítko Petr 6 1 4 30
3 Burián Jakub 4 3 5 23
4 Pokorná Natálie 2 1 5 16
5 Klimplová Vanesa 1 2 3 12
6 Křesálek Jan 2 2 2 11
7 Nyklová Lucie 1 2 2 9
8 Gregor Jan 1 1 2 7
9 Najman Matyáš 0 2 2 6
10 Sebai Adam 1 1 0 5
PUTOVNÍ POHÁR 2017 do 18let
1 Znamenáčková Barbora 8 2 8 55
2 Kavalír David 5 8 5 51
3 Šinerová Adéla 7 2 3 40
4 Grösser Lukáš 3 1 2 10
5 Salavcová Anna 2 1 3 10
6 Vácha Pavel 1 2 0 9
7 Minárik David 1 1 3 9
8 Janda Adam 1 0 2 7
9 Kühn Matěj 1 0 1 4
10 Vorlíčková Anna 0 1 0 2
10 Lang Matěj 0 1 0 2
Putovní pohár kata team:do18let
1 Minárik, Vavřinčík 3 3 2 12
Sodkherlen
2 Janda Adam, Vácha Pavel 2 2 0 9
Fiala Jakub
3 A.Znamenáčková, 2 1 2 9
N.Pokorná, V. Klimplová
4 Burián Jakub, Gregor Jan 2 0 2 9
Najman Matyáš
PUTOVNÍ POHÁR 2017 Senioři
1 Pavlasová Božena 5 7 3 31
2 Košíková Karin 0 3 1 11
3 Klimeš Jan 0 1 6 11
4 Bělohlavová Jana 3 1 0 10
5 Samek Ondřej 1 1 0 9
6 Pokorný Jaromír 1 0 2 7
7 Grosman Petr 0 1 0 2