Karate Znamenáček – Česká Lípa

facebook instagram

KARATE + SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA

STARÝ NÁBOR  STARÝ NÁBOR  
PO + ST 16,00 -17,00   D PO + ST  16,00 -17,00    D
Barták Zdeněk Kučera Marek
Buojakoska Angela Melíšek Adam
Buojakoski Petar Novák Michal
Davaa Nasan-Ochir Nuemanová Ela
Firyt Jakub Petrová Ema
Hladík Alexander Prijič Inela
Hošmánek David Sedlák Jan
Houferák Tobiáš Sedlák Martin
Jandík Václav Synák Martin
Kašák Jáchym To my Uyen
Kletečka Filip Zvěřinová Zlata
Kovářová Elene
Kuchta Tomáš
Kuzmová Alžběta
Melíšek Lukáš
Osirsuch Gerelt-od
PO + ST  17,00 – 18,00   B   DOJO PO + ST  17,00 – 18,00   B
Brzobohatá Valča Pomikáček Pavel
Brzobohatá Viktorie Cupová Barbora
Kroutil Jan Řehák František
Kuzmanovičová Mahu Řeháková Ema
Lípa Ondřej Štěpánský Ondřej
Maliarik David Zachová Magda
Pokorný Jan Novotná Kateřina
Pomikáček Jan Maliarik Jan
Rovenský Filip
Sztolarik Martin
Ulziiorshikh-Sainkhuu
Valjent Teodor
Vrána František
ÚT + ČT 16,30 – 17,30   C ÚT + ČT 16,30 – 17,30   C
Anarjargal Enerelt Egi Frnka Adam
Balog Petr Jelínková Valerie
Battulga Misheel Kubíček Jakub
Battulga Munkhsuld Tom Kudrna Jakub
Dědek Tadeáš Polanský Adam
Erben Dan Prchalová Jitka
Ferda Tomáš Přívratský David
Ficzuová Sofie Rajsigl Lukáš
Gankhuyag Dulguun Rybová Viktorie
Havlín Eliáš Josef Sláma Jáchym
Hrybanov Maxim Šorčíková Valerie
Choleva Matouš
Koutecký Radim
Pokorný Mirek
Poříz Josef
ÚT + ČT    17,30 – 18,30 (19,00) A ÚT + ČT  17,30 – 18,30  (19,00) A
Bureš Eduard Váchová Daniela
Daněk Lukáš Véghová Stella
Fröhlich Karel Pomikáček Pavel
Gašpár Patrik Cupová Barbora
Jančuk Jiří Řehák František
Klaban Jakub Řeháková Ema
Klimplová Vanesa Štěpánský Ondřej
Kovács Ondřej Zachová Magda
Kühnel Pavel Novotná Kateřina
Kuzmanovičová Natálie Vorlíčková Anna
Pavlasová Božena Šinerová Adéla
Pokorná Natálie Salavcová Anna
Pokorný  Jaromír Stratilová Klára
Ulziiorshikh Soto Lang Matěj
Vácha Pavel Minárik David
Znamenáčková Adéla Klimeš Jan
Znamenáčková Barbora Kavalír David
SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA
ÚT + ČT  15,30 – 16,30 ÚT + ČT  15,30 – 16,30
Bareš Ferdinand Marejkova Michaela
Máslová Aneta
Havel Jakub Nedělová Sofie
Havlová Katka Nohýnková Tereza
Hladík Samuel Novotná Soňa
Hohenkreuz Nicolas Poseděl Dominik
Mišagová Ema Jelínková Erika
Jartymyková Eliška Rašín Eliáš 2x
Jirásková Markéta Stará Veronika
Koubková Tereza Trunec Adrian 2x
Konfal Tomáš Urban Matyáš
Kotyza Jan Valenta Dominik
Kotyza Vašek Víteček Ondřej
Kotyzová Katka Zücker Roman
Laně Matyáš Žák Martin
Poláček Vítek
Poláčková Ema

NÁBOR 7 – 8. září od 17,00 ve sportovní hale – informační schůzka pro rodiče

Nový nábor dívek a chlapců proběhne   7 -8. 9.   2022 od 17,00 – informační schůzkou  pro rodiče. Pokud se nemůžete dostavit informace Vám sdělíme telefonicky.   Městská hala /stará/mezi Kauflandem a Českou spořitelnou.

KARATE KLUB SPORT RELAX  JEDE 28 LET  – PŘIDEJ SE I TY !
Zavolej na: 607 525 995, Vše najdete na : www. karate-znamenacek.cz
DÍVKY A CHLAPCI, chcete se věnovat smysluplnému cvičení? 🙏 Chceš být součástí a tvořit s námi úspěšný klub SPORT RELAX? Osobní rozvoj je součástí cvičení. Tak neváhej a přijď. 
VOLEJ : 607 525 995 nebo v září na náboru . Tým trenérů SPORT RELAX

Co nabízíme ???

první tréninky zdarma na zkoušku
klub je plně vybaven moderními pomůckami, které využíváme k tréninku
výbornou atmosféru při tréninku a skvělou partu.
individuální přístup ke každému cvičenci
kvalitní výuku , aby se u nás Vaše dítě opravdu něco naučilo a nebyl to jen promarněný čas
28 let zkušeností v bojových umění a sportech

Co se Vaše dítě u nás naučí ???

například skákat přes švihadlo, kotoul, stojku, klik, dřep a další základní dovednosti, které bohužel nejsou v dnešní době již samozřejmostí.
vytrvalost a zlepšení celkové tělesné a duševní kondice
postřeh , rychlost
postoje , údery, kryty
sestavy předem daných technik ,kde cvičenec bojuje s imaginárním soupeřem
kontrolovaný boj proti skutečnému soupeři ,kde používáme chrániče rukou , nohou, genitálií a hrudníku, aby nedošlo ke zranění.

Čemu Vaše dítě rozhodně nenaučíme? lenosti-agresivitě-nekázni

ROZDĚLENÍ