Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Výsledky 2019

VÝSLEDKY 2019

Výsledky za rok 2019

169x  zlato, 187x  stříbro, 281x  bronz celkem  637 medailí

 1. Novoroční turnaj SKIF

3x zlato, 2x stříbro, 0x bronz

  1. 2. Mistrovství Evropy WKF

17.místo kata juniorky Adéla Šinerová

  1. 2. Gichin Cup

0x zlato, 1x stříbro, 0x bronz

  1. 2. Regionální pohár

8x zlato, 10x stříbro, 9x bronz

 2. Národní pohár JKA

1x zlato, 0x stříbro, 0x bronz

  1. 2. Grand Prix Slovakia

0x zlato, 1x stříbro, 0x bronz

  1. 3. Prague open

7x zlato, 4x stříbro, 1x bronz

  1. 3. Arawara Cup

0x zlato, 2x stříbro,0x bronz

  1. 3. Liberecký pohár talentů

3x zlato, 8x stříbro, 8x bronz

  1. 4. Mistrovství Evropy JKA

0x zlato, 0x stříbro, 1x bronz a 6.místo kata ženy Karin Košíková

  1. 4. Pohár nadějí

6x zlato, 8x stříbro, 8x bronz

  1. 4. Národní pohár WKF

1x zlato, 2x stříbro, 3x bronz

  1. 4. Pohár bojovníků

34x zlato, 34x stříbro, 55x bronz

  1. 4. Mistrovství ČR SKIF

2x zlato, 0x stříbro, 0x bronz

  1. 5. Czech open

0x zlato, 1x stříbro, 1x bronz

  1. 5. Májový pohár

0x zlato, 0x stříbro, 3x bronz

  1. 6. Memoriál Miroslava Šianského

8x zlato, 8x stříbro, 10x bronz

  1. 6. Národní pohár WKF

2x zlato, 1x stříbro, 3x bronz

  1. 6. Pardubice open

1x zlato, 0x stříbro, 0x bronz

  1. 6. Pohár bojovníků

23x zlato, 23x stříbro, 46x bronz

  1. 6. Krajské přebory

6x zlato, 9x stříbro, 13x bronz

  1. 7.Mistrovství světa SKIF

9.-14.místo kata master a 12.místo kata tým mix Božena Pavlasová

  1. 9. Liberecký pohár talentů

9x zlato, 11x stříbro, 15x bronz

  1. 9. Národní pohár WKF

0x zlato, 0x stříbro, 1x bronz

11.10. Světový pohár SKDUN

1x zlato, 1x stříbro

4.místo kata starší žákyně Vanesa Klimplová

12.10. Mistrovství světa SKDUN

1x zlato, 0x stříbro, 0x bronz  –

5.místo kata master Božena Pavlasová a 6.místo kata starší žákyně Adéla Znamenáčková

13.10.Liberecký pohár talentů

5x zlato, 8x stříbro, 11x bronz

19.10. North Bohemia

1x zlato, 2x stříbro, 1x bronz

26.10. Liberecký pohár

5x zlato, 6x stříbro, 9x bronz

17.11. Mistrovství ČR beginner

0x zlato, 0x stříbro, 2x bronz

23.11. Mistrovství ČR FSKA

4x zlato, 7x stříbro, 6x bronz

30.11. Pohár mládeže FSKA

37x zlato, 37x stříbro, 72x bronz

7.12. Mistrovství ČR WKF

1x zlato, 1x stříbro, 3x bronz

Obroský kus práce

 

 

 

VÝSLEDKY 2018                                                                                              

 články na hlavní stránce 

  1. 1.18 Austria open – Rakousko

 2.18 Mistrovství Evropy EKF – Rusko

 zúčastnila se Adéla Šinerová

 2.18 Gichin Cup – Praha

 0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

 2.18 Velká cena Trutnova – Trutnov

 0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

  1. 2.18 Národní pohár JKA – Praha

 1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

 3.18 Grand Prix Slovakia – Slovensko

 0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

 3.18 Prague open – Praha

 7 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

 3.18 Národní pohár WKF Český Krumlov

 3 x zlato, 1 x stříbro, 4 x bronz

  1. 3. 18 Regionální pohár Ústí nad Labem

 14 x zlato, 7 x stříbro, 12 x bronz

 3. 18 Liga mládeže Ústí nad Labem

 účast nejmladších závodníků

 3.18 Wakizaši Cup – Nymburk

 4 x zlato, 1 x stříbro, 4 x bronz

 4.18 Mistrovství Evropy JKA – Srbsko

 0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

 4.18 Pohár nadějí – Česká Lípa

5 x zl

  1. 4.18 Liga mládeže – Ústí nad Labem

  účast nejmladších závodníků

 4.18 Grand Prix Hradec Králové SKIF – Hradec Králové

 1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

 5.18 Leipzig open – Německo

 3 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

  1. 5.18 Liga mládeže – Ústí nad Labem

3. místo kumite

  1. 6.18 Memoriál M.Šianského Louny

 6 x zlato, 7 x stříbro, 18 x bronz

 6.18 Krajský přebor Česká Lípa

 11 x zlato, 4 x stříbro, 13 x bronz

  1. 6.18 Pohár mládeže FSKA Česká Lípa

 10 x zlato, 10 x stříbro, 18 x bronz

 9.18 Národní pohár WKF Praha

 1 x zlato, 0 x stříbro, 2 x bronz

 9.18 Bohemia open České Budějovice

 0 x zlato, 1 x stříbro, 4 x bronz

 13.10.18 Trutnovský dráček  Trutnov

 4 x zlato, 5 x stříbro, 9 x bronz

 North Bohemia   Ústí nad Labem

 1 x zlato, 2 x stříbro, 1 x bronz

 27.10.18 Liberecký pohár  Česká Lípa

 6  x zlato, 6 x stříbro, 11 x bronz

  4.11.18 Mistrovství světa WTKA  Itálie

 8 x zlato, 4 x stříbro, 0 x bronz

 17.11.18 Cuprum Cup  Polsko

 3 x zlato, 3 x stříbro, 1 x bronz

 24.11.18 Mistrovství ČR FSKA   Česká Lípa

 2 x zlato, 3 x stříbro, 8 x bronz

  1.12.18 Vánoční cena Mladá Boleslav

 1 x zlato, 0 x stříbro,  3 x bronz

 

VÝSLEDKY ZÁVODNÍKŮ –  DĚKUJEME ZA VŠE

  1. 2. Národní pohár JKA

3 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

  1. 3. Kesl Cup

0 x zlato, 1 x stříbro, 1 x bronz

  1. 3. Regionální pohár

7 x zlato, 6 x stříbro, 12 x bronz

  1. 3. Grand Prix Slovakia

0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

  1. 3. Prague open

8 x zlato, 3 x stříbro, 2 x bronz

  1. 4. Pohár nadějí

5 x zlato, 6 x stříbro, 11 x bronz

  1. 4. Národní pohár WKF

2 x zlato, 1 x stříbro, 5 x bronz

  1. 4. Czech open

0 x zlato, 1 x stříbro, 1 x bronz

 

  1. 4. Sparing Camp

1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

 

  1. 5. Lázeňský pohár

1 x zlato, 1 x stříbro, 4 x bronz

  1. 5. Memoriál Miroslava Šianského

6 x zlato, 4 x stříbro,  8 x bronz

 

  1. 5. Národní pohár WKF

0 x zlato, 2 x stříbro, 1 x bronz

 

  1. 6. Krajské přebory

9 x zlato, 9 x stříbro, 13 x bronz

 

  1. 6. Pohár mládeže FSKA

15 x zlato, 15 x stříbro, 26 x bronz

18-20. 8. MS JKA

1x  5 místo

23-24.9. MS WSKA

1 x bronz

23.9. Bohemia Open

2 x zlato, 3 x stříbro, 2 x bronz

30.9. EURO GP Plzeň

1 x zlato, 1 x stříbro, 1 x bronz

5.10  Národní pohár JKA

0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

14.10. Trutnovský dráček

11 x zlato, 7 x stříbro, 8 x bronz

14.10. North Bohemia

1 x zlato, 2 x stříbro, 2 x bronz

22.10. Liberecký pohár

10 x zlato, 8 x stříbro, 6 x bronz

28.10. Wakizaši Cup

1 x zlato, 1 x stříbro , 2 x bronz

29.10. Mistrovství světa WTKA

2 x zlato, 1 x stříbro, 1 x bronz

 4.11.Grand Prix Ostrava

1 x zlato, 2 x stříbro, 3 x bronz

 4.11. Mistrovství ČR JKA

2 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

11.11. Národní pohár WKF

2 x zlato, 1 x stříbro, 2 x bronz

17.-18.11. Mistrovství Evropy WSF

3 x zlato, 1 x stříbro, 6 x bronz

18.11. Vánoční cena

1 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

19.11. Světový pohár

2 x zlato, 1 x stříbro

25.11. Mistrovství ČR FSKA

8 x zlato, 6 x stříbro, 8 x bronz

25.11. Mistrovství Evropy ESKA

0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

  1. -3.12. Mistrovství ČR WKF

1 x zlato, 3 x stříbro, 3 x bronz


 

ROK  2016

Za rok 2016 jsme se zúčastnili 26.akcí z toho jsme vybojovali celkem 297 medailí z toho 91xzlato.78xstříbro a 128xbronz.

26.medailí jsme vybojovali na jedné akci a to s názvem Mistrovství ČR FSKA.

V putovním poháru za rok 2016 v mládeži se stal vítězem  Jakub Scholz a nad 13let se stala vítězkou Adéla Šinerová.

V anketě sportovec Českolipska jsme získali pět ocenění o které se postarali Ondřej Samek, Božena Pavlasová, Barbora Znamenáčková, team mládeže a team senioři. Plus Barbora Znamenáčková vybojovala čtvrté místo sportovec roku za Liberecký kraj.  Osobnost Libereckého kraje  se stal Pavel Znamenáček .

Mistrovský stupeň 1.Dan obdrželi od Pavla Znamenáčka a Milana Veselého Jan Klimeš, Jakub Záveský a Božena Pavlasová.