Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Výsledky 2019

VÝSLEDKY 2019

  1. 1. Novoroční turnaj SKIF

3x zlato, 2x stříbro

  1. 2. Mistrovství Evropy WKF

17.místo kata juniorky Adéla Šinerová

  1. 2. Gichin Cup

1x stříbro

  1. 2. Regionální pohár

8x zlato, 10x stříbro, 9x bronz

 2. Národní pohár JKA

1x zlato

  1. 2. Grand Prix Slovakia

 1x stříbro

  1. 3. Prague open

7x zlato, 4x stříbro, 1x bronz

  1. 3. Arawaza Cup

  2x stříbro

  1. 3. Liberecký pohár talentů

3x zlato, 8x stříbro, 8x bronz

  1. 4. Mistrovství Evropy JKA

  1x bronz , 6.místo kata  Karin Košíková

  1. 4. Pohár nadějí

6x zlato, 8x stříbro, 8x bronz

  1. 4. Národní pohár WKF

1x zlato, 2x stříbro, 3x bronz

  1. 4. Pohár bojovníků

34x zlato, 34x stříbro, 55x bronz

  1. 4. Mistrovství ČR SKIF

2x zlato

  1. 5. Czech open

1x stříbro, 1x bronz

  1. 5. Májový pohár

 3x bronz

  1. 6. Memoriál Miroslava Šianského

8x zlato, 8x stříbro, 10x bronz

  1. 6. Národní pohár WKF

2x zlato, 1x stříbro, 3x bronz

  1. 6. Pardubice open

1x zlato

  1. 6. Pohár bojovníků

23 xzlato, 23x stříbro, 46x bronz

  1. 6. Krajské přebory

6x zlato, 9x stříbro, 13x bronz

    

VÝSLEDKY 2018                                                                                              

 články na hlavní stránce 

  1. 1.18 Austria open – Rakousko

 2.18 Mistrovství Evropy EKF – Rusko

 zúčastnila se Adéla Šinerová

 2.18 Gichin Cup – Praha

 0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

 2.18 Velká cena Trutnova – Trutnov

 0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

  1. 2.18 Národní pohár JKA – Praha

 1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

 3.18 Grand Prix Slovakia – Slovensko

 0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

 3.18 Prague open – Praha

 7 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

 3.18 Národní pohár WKF Český Krumlov

 3 x zlato, 1 x stříbro, 4 x bronz

  1. 3. 18 Regionální pohár Ústí nad Labem

 14 x zlato, 7 x stříbro, 12 x bronz

 3. 18 Liga mládeže Ústí nad Labem

 účast nejmladších závodníků

 3.18 Wakizaši Cup – Nymburk

 4 x zlato, 1 x stříbro, 4 x bronz

 4.18 Mistrovství Evropy JKA – Srbsko

 0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

 4.18 Pohár nadějí – Česká Lípa

5 x zlato, 5 x stříbro, 4 x bronz

 4.18 Arawaza Cup – Německo

1 x zlato, 0 x stříbro, 3 x bronz

  1. 4.18 Vamberský lvíček – Vamberk

2 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

  1. 4.18 Czech open – Ústí nad Labem

 4 x zlato, 3 x stříbro, 1 x bronz

 

  1. 4.18 Liga mládeže – Ústí nad Labem

  účast nejmladších závodníků

 4.18 Grand Prix Hradec Králové SKIF – Hradec Králové

 1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

 5.18 Leipzig open – Německo

 3 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

  1. 5.18 Liga mládeže – Ústí nad Labem

3. místo kumite

  1. 6.18 Memoriál M.Šianského Louny

 6 x zlato, 7 x stříbro, 18 x bronz

 6.18 Krajský přebor Česká Lípa

 11 x zlato, 4 x stříbro, 13 x bronz

  1. 6.18 Pohár mládeže FSKA Česká Lípa

 10 x zlato, 10 x stříbro, 18 x bronz

 9.18 Národní pohár WKF Praha

 1 x zlato, 0 x stříbro, 2 x bronz

 9.18 Bohemia open České Budějovice

 0 x zlato, 1 x stříbro, 4 x bronz

 13.10.18 Trutnovský dráček  Trutnov

 4 x zlato, 5 x stříbro, 9 x bronz

 North Bohemia   Ústí nad Labem

 1 x zlato, 2 x stříbro, 1 x bronz

 27.10.18 Liberecký pohár  Česká Lípa

 6  x zlato, 6 x stříbro, 11 x bronz

  4.11.18 Mistrovství světa WTKA  Itálie

 8 x zlato, 4 x stříbro, 0 x bronz

 17.11.18 Cuprum Cup  Polsko

 3 x zlato, 3 x stříbro, 1 x bronz

 24.11.18 Mistrovství ČR FSKA   Česká Lípa

 2 x zlato, 3 x stříbro, 8 x bronz

  1.12.18 Vánoční cena Mladá Boleslav

 1 x zlato, 0 x stříbro,  3 x bronz

 

VÝSLEDKY ZÁVODNÍKŮ –  DĚKUJEME ZA VŠE

  1. 2. Národní pohár JKA

3 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

  1. 3. Kesl Cup

0 x zlato, 1 x stříbro, 1 x bronz

  1. 3. Regionální pohár

7 x zlato, 6 x stříbro, 12 x bronz

  1. 3. Grand Prix Slovakia

0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

  1. 3. Prague open

8 x zlato, 3 x stříbro, 2 x bronz

  1. 4. Pohár nadějí

5 x zlato, 6 x stříbro, 11 x bronz

  1. 4. Národní pohár WKF

2 x zlato, 1 x stříbro, 5 x bronz

  1. 4. Czech open

0 x zlato, 1 x stříbro, 1 x bronz

 

  1. 4. Sparing Camp

1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

 

  1. 5. Lázeňský pohár

1 x zlato, 1 x stříbro, 4 x bronz

  1. 5. Memoriál Miroslava Šianského

6 x zlato, 4 x stříbro,  8 x bronz

 

  1. 5. Národní pohár WKF

0 x zlato, 2 x stříbro, 1 x bronz

 

  1. 6. Krajské přebory

9 x zlato, 9 x stříbro, 13 x bronz

 

  1. 6. Pohár mládeže FSKA

15 x zlato, 15 x stříbro, 26 x bronz

18-20. 8. MS JKA

1x  5 místo

23-24.9. MS WSKA

1 x bronz

23.9. Bohemia Open

2 x zlato, 3 x stříbro, 2 x bronz

30.9. EURO GP Plzeň

1 x zlato, 1 x stříbro, 1 x bronz

5.10  Národní pohár JKA

0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

14.10. Trutnovský dráček

11 x zlato, 7 x stříbro, 8 x bronz

14.10. North Bohemia

1 x zlato, 2 x stříbro, 2 x bronz

22.10. Liberecký pohár

10 x zlato, 8 x stříbro, 6 x bronz

28.10. Wakizaši Cup

1 x zlato, 1 x stříbro , 2 x bronz

29.10. Mistrovství světa WTKA

2 x zlato, 1 x stříbro, 1 x bronz

 4.11.Grand Prix Ostrava

1 x zlato, 2 x stříbro, 3 x bronz

 4.11. Mistrovství ČR JKA

2 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

11.11. Národní pohár WKF

2 x zlato, 1 x stříbro, 2 x bronz

17.-18.11. Mistrovství Evropy WSF

3 x zlato, 1 x stříbro, 6 x bronz

18.11. Vánoční cena

1 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

19.11. Světový pohár

2 x zlato, 1 x stříbro

25.11. Mistrovství ČR FSKA

8 x zlato, 6 x stříbro, 8 x bronz

25.11. Mistrovství Evropy ESKA

0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

  1. -3.12. Mistrovství ČR WKF

1 x zlato, 3 x stříbro, 3 x bronz


 

ROK  2016

Za rok 2016 jsme se zúčastnili 26.akcí z toho jsme vybojovali celkem 297 medailí z toho 91xzlato.78xstříbro a 128xbronz.

26.medailí jsme vybojovali na jedné akci a to s názvem Mistrovství ČR FSKA.

V putovním poháru za rok 2016 v mládeži se stal vítězem  Jakub Scholz a nad 13let se stala vítězkou Adéla Šinerová.

V anketě sportovec Českolipska jsme získali pět ocenění o které se postarali Ondřej Samek, Božena Pavlasová, Barbora Znamenáčková, team mládeže a team senioři. Plus Barbora Znamenáčková vybojovala čtvrté místo sportovec roku za Liberecký kraj.  Osobnost Libereckého kraje  se stal Pavel Znamenáček .

Mistrovský stupeň 1.Dan obdrželi od Pavla Znamenáčka a Milana Veselého Jan Klimeš, Jakub Záveský a Božena Pavlasová.