Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Výsledky 2018

VÝSLEDKY ZÁVODNÍKŮ  V ROCE 2018                                                                                                    články k výsledkům  na hlavní stránce 

17. 6.  Pohár mládeže FSKA                                                                                                   10 x zlato, 10 x stříbro, 18 x bronz

16. 6.  Krajský přebor                                                                                                              11 x zlato, 4 x stříbro, 13 x bronz

2. 6.  Regionální pohár   -Memoriál                                                                                                      

6x zlato, 7x stříbro a 18x bronz

5. 5.  LEIPZIG CUP -Německo                                                                                                               

3 x zlato, 1 x stříbro

28.4. GP Hradec Králové  SKIF                                                                                                            

1 x zlato                                                                                                                                                       

22.4. Liga mládeže UL                                                                                                                          

vítězství kata i kumite

21.4. Czech open – Ústí nad Labem                                                                                                    

4 x zlato, 3 x stříbro, 1 x bronz

14. 4. Vamberský lvíček                                                                                                                          

2x zlato, 1 x stříbro

7.4. Arawaza cup Německo                                                                                                                     

1 x zlato, 3x bronz

7. 4. Pohár nadějí Č.Lípa                                                                                                                         

5 x zlato, 5 x stříbro, 4x bronz

 7. 4. Mistrovství Evropy JKA – Srbsko                                                                                              

1 x stříbro

24.3. Wakizaši cup -Nymburk                                                                                                               

4 x zlato, 1 x stříbro, 4x bronz

19.3. Regionální Liga- UL                                                                                                              

soutěž kata a kumite žáků

18.3. Regionální pohár- UL                                                                                                                  

14 x zlato, 7 x stříbro, 12 x bronz

11.3. Národní pohár -Č.Krumlov                                                                                                           

3 x zlato, 1 x stříbro, 4 x bronz

10.3. Prague open                                                                                                                                      

7 x zlato, 1 x stříbro,

9. 3. Grand Prix Slovakia-Bratislava                                                                                                   

1 x stříbro,   1x 5. místo , 2x 7.místo

10.2. Národní pohár JKA -Praha                                                                                                          

1x zlato

3.2. Gichin cup -Praha                                                                                                                               

1x stříbro -reprezentační tým

3. 2.18 Velká cena Trutnova                                                                                                                   

1 x stříbro

3.2. Mistrovství Evropy -Soči                                                                                                            

Adélka Šinerová-bez výsledku 

20.1. Austria open – Rakousko                                                                                                     

Adélka Šinerová-bez výsledku 

VÝSLEDKY ZÁVODNÍKŮ –  DĚKUJEME ZA VŠE

  1. 2. Národní pohár JKA

3 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

  1. 3. Kesl Cup

0 x zlato, 1 x stříbro, 1 x bronz

  1. 3. Regionální pohár

7 x zlato, 6 x stříbro, 12 x bronz

  1. 3. Grand Prix Slovakia

0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

  1. 3. Prague open

8 x zlato, 3 x stříbro, 2 x bronz

  1. 4. Pohár nadějí

5 x zlato, 6 x stříbro, 11 x bronz

  1. 4. Národní pohár WKF

2 x zlato, 1 x stříbro, 5 x bronz

  1. 4. Czech open

0 x zlato, 1 x stříbro, 1 x bronz

 

  1. 4. Sparing Camp

1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

 

  1. 5. Lázeňský pohár

1 x zlato, 1 x stříbro, 4 x bronz

  1. 5. Memoriál Miroslava Šianského

6 x zlato, 4 x stříbro,  8 x bronz

 

  1. 5. Národní pohár WKF

0 x zlato, 2 x stříbro, 1 x bronz

 

  1. 6. Krajské přebory

9 x zlato, 9 x stříbro, 13 x bronz

 

  1. 6. Pohár mládeže FSKA

15 x zlato, 15 x stříbro, 26 x bronz

18-20. 8. MS JKA

1x  5 místo

23-24.9. MS WSKA

1 x bronz

23.9. Bohemia Open

2 x zlato, 3 x stříbro, 2 x bronz

30.9. EURO GP Plzeň

1 x zlato, 1 x stříbro, 1 x bronz

5.10  Národní pohár JKA

0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

14.10. Trutnovský dráček

11 x zlato, 7 x stříbro, 8 x bronz

14.10. North Bohemia

1 x zlato, 2 x stříbro, 2 x bronz

22.10. Liberecký pohár

10 x zlato, 8 x stříbro, 6 x bronz

28.10. Wakizaši Cup

1 x zlato, 1 x stříbro , 2 x bronz

29.10. Mistrovství světa WTKA

2 x zlato, 1 x stříbro, 1 x bronz

 4.11.Grand Prix Ostrava

1 x zlato, 2 x stříbro, 3 x bronz

 4.11. Mistrovství ČR JKA

2 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

11.11. Národní pohár WKF

2 x zlato, 1 x stříbro, 2 x bronz

17.-18.11. Mistrovství Evropy WSF

3 x zlato, 1 x stříbro, 6 x bronz

18.11. Vánoční cena

1 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

19.11. Světový pohár

2 x zlato, 1 x stříbro

25.11. Mistrovství ČR FSKA

8 x zlato, 6 x stříbro, 8 x bronz

25.11. Mistrovství Evropy ESKA

0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

  1. -3.12. Mistrovství ČR WKF

1 x zlato, 3 x stříbro, 3 x bronz


 

ROK  2016

Za rok 2016 jsme se zúčastnili 26.akcí z toho jsme vybojovali celkem 297 medailí z toho 91xzlato.78xstříbro a 128xbronz.

26.medailí jsme vybojovali na jedné akci a to s názvem Mistrovství ČR FSKA.

V putovním poháru za rok 2016 v mládeži se stal vítězem  Jakub Scholz a nad 13let se stala vítězkou Adéla Šinerová.

V anketě sportovec Českolipska jsme získali pět ocenění o které se postarali Ondřej Samek, Božena Pavlasová, Barbora Znamenáčková, team mládeže a team senioři. Plus Barbora Znamenáčková vybojovala čtvrté místo sportovec roku za Liberecký kraj.  Osobnost Libereckého kraje  se stal Pavel Znamenáček .

Mistrovský stupeň 1.Dan obdrželi od Pavla Znamenáčka a Milana Veselého Jan Klimeš, Jakub Záveský a Božena Pavlasová.