Karate Znamenáček – Česká Lípa

facebook instagram

Výsledky 2021

VÝSLEDKY ROK 2021

18.4.  Pohár Talentované mládeže UL

4x zlato – 4x stříbro – 4x bronz

12. 6. Národní pohár seniorů K.Vary

1x zlato – 1x stříbro

19.6. Krajský přebor Č. Lípa

10x zlato – 9x stříbro – 13x bronz

20.6. Pohár mládeže FSKA Ć. Lípa

42x zlato – 42x stříbro – 66x bronz

5. 9. Mistrovství ČR SKIF H. Králové

5x zlato – 2x stříbro – 5x bronz

5. 9. Akademické Mistrovství ČR – Olomouc

1x stříbro – 4x bronz

12. 9. ÚRP – Memoriál M. Šianského – Louny                                                                                                                                                                                              3. nejúspěšnější klub

5x zlato – 2x stříbro – 5x bronz

18. 9. Národní pohár seniorů Praha

1x zlato – 2x 5.místo, 1x 9. místo

25. 9. ÚRP – Krajský pohár                                                                                                                                                                                                                              2. nejúspěšnější klub

10x zlato – 5x stříbro – 16x bronz

WORLD GAMES – Rakousko

4x zlato – 1x stříbro

 

 

12.1.2020  Novoroční turnaj SKIF H. Králové

1x zlato B.Pavlasová

25.1.2020  VC Trutnova

1x stříbro J. Klimeš

5.2. 2020 SPORTOVEC ROKU

1.místo tým mládeže: Vanesa Klimplová, Adéla Znamenáčková a Natálie Pokorná
1.místo jednotlivec mládeže: Adéla Znamenáčková
4.místo jednotlivec mládeže: Adéla Šinerová
2.místo trenér roku: Pavel Znamenáček
2.místo mimořádný výkon: Barbora Znamenáčková
síň slávy: Pavel Znamenáček
2.místo tým dospělí :Patrik Gašpar, Jakub Fiala a Pavel Vácha
4.místo jednotlivec dospělí: Barbora Znamenáčková
10.místo jednotlivec dospělí : Karin Košíková

15.2.2020 Regionální pohár UL

7x zlato   9x stříbro,   10x bronz 

  1. 6.2020 Pohár bojovníků

53x zlato – 53x stříbro – 99x bronz

  1. 9.2020 Memoriál M. Šianského

14x zlato – 14x stříbro – 16x bronz

  1. 9.2020 Mistrovství ČR SKIF

2x zlato – 3x stříbro 0x bronz

  1. 9.2020 Pohár nadějí

4x zlato – 6x stříbro – 7x bronz

  1. 9.2020 Krajský přebor Beginner

29x zlato – 20x stříbro – 31x bronz

  1. 9.2020 Národní pohár WKF

0x zlato – 1x stříbro – 2x bronz

3.10.2020 Czech open

3x zlato – 4x stříbro – 4x bronz

4.10.2020 Národní pohár WKF

2x zlato – 3x stříbro – 1x bronz

10.10.2020 Pohár bojovníků

22x zlato – 22x stříbro – 44x bronz