Karate Znamenáček – Česká Lípa

facebook instagram

Pohár Bojovníků na vlně dobré nálady

PRO MNOHÉ TO BYL PRVNÍ ZÁVOD V ŽIVOTĚ, TAK VĚŘÍM, ŽE SI HO UŽILI.

Nejúspěšnější závodnice se čtyřmi zlatými medaili –  Prijič Inela a Šmídová Rozálie.  Fotogalerie: https://znami.rajce.idnes.cz/Pohar_bojovniku_10.12.2022/

44x zlato, 44x stříbro, 74x bronz celkem 162 medailí.  

AGILITY:

Zlaté medaile : Marek Dan, Koutenková Veronika,Prijič Inela, Skočík Radek, Farová Aneta, Šmídová Rozálie, Dvořák Denis, Pomikáček Jan, Šorčíková Valerie, Sláma Jáchym a Novák Michal

Stříbrné medaile : Marek David, Procházková Laura, Jelínková Valerie, Pořízek Ondřej, Kaulfusová Tereza, Flusková Nela, Erben Václav, Nasan Ochir Naska, Pokorný Jaromír, Battulga Misheel, Erben Dan.

Bronzové medaile  Kouba Daniel, Galbavá Mia, Kovářová Elena, Erben Sebastián, Černá Tereza, Nentwich Gia, Arnhold Marek, Přivratský David, Barták Zdeněk, Poláková Viktorie a Byanmunkh Chingun.

KIHON:

Zlaté medaile : Erben Václav, Byanmunkh Chingun, Prijič Inela, Procházková Laura, Battulga Misheel, Barták Zdeněk, Šmídová Rozálie, Novotný Michal, Marek Dan a Štěpánská Veronika.

Stříbrné medaile : Arnhold Marek, Sláma Jáchym, Kovářová Elena, Švarcová Adéla, Šorčíková Valerie, Maliarik David, Flusková Nela, Skočík Radek, Ochrimenko Roman a Černá Tereza.

Bronzové medaile  Dvořák Denis, Kletečka Michael, Kubíček Jakub, Osirsuch Gerelt, Jelínková Valerie, Galbavá Mia, Procházková Iva, Ficzuová Sofie, Rybová Viktorie, Pomikáček Jan, Gankhuyag Dulguun, Nentwich Gia, Erbenová Natálie, Gabriel Vladimír, Pořízek Ondřej, Nyamjav Tumenbot, Marek David, Uranbileg Byambasaikhan a Kaulfusová Tereza.

 

KUMITE STUŽKY:

Zlaté medaile : Kubíček Jakub, Poláková Tereza, Maliarik David, Prijič Inela, Kletečka Michael, Melíšek Lukáš, Šmídová Rozálie, Marek David, Procházková Iva, Kaulfusová Tereza a Novotný Michal.

Stříbrné medaile : Kuchta Tomáš, Rybová Viktorie, Pokorný Jaromír, Kovářová Elena, Arnhold Marek, Přivratský David, Flusková Nela, Vrána Michal, Procházková Laura, Marcin Dominik  a Uranbileg Byambasaikhan.

Bronzové medaile :  Osirsuch Gerelt, Sláma Jáchym, Zvěřinová Zlata, Ficzuová Sofie, Gankhuyag Dulguun, Battulga Munkhsuld,  Jelínková Valerie, Dvořák Denis, Erben Václav, Štěpánek Cyprian, Nasan Ochir Naska, Erbenová Natálie, Nentwich Gia, Do Jan, Ochrimenko Roman, Švarcová Adéla, Koutenková Veronika, Černá Tereza, Farová Aneta, Sadouskas Ridas a Arnhold Adam.

KUMITE BOB:

Zlaté medaile : Byanmunkh Chingun, Kaulfusová Tereza, Skočík Radek, Prijič Inela, Šmídová Rozálie,  Švarcová Adéla, Balek Vincent, Erben Václav, Ficzuová Sofie, Marek David a Pomikáček Jan.

Stříbrné medaile : Kubíček Jakub, Uranbileg Byambasaikhan, Novotný Michal, Kovářová Elena, Nentwich Gia, Galbavá Mia, Melíšek Lukáš, Arnhold Marek,  Poláková Tereza, Ochrimenko Roman a  Gankhuyag Dulguun.

Bronzové medaile : Pokorný Jan, Nyamjav Tumenbot, Černá Tereza, Farová Aneta, Erben Sebastián, Matoušek Jakub, Jelínková Valerie, Flusková Nela, Erbenová Natálie, Procházková Iva, Koutenková Veronika, Přivratský David, Novák Michal, Dvořák Denis, Kletečka Michael, Marek Dan, Gomzjakov Matyáš,  Šorčíková Valerie, Zvěřinová Zlata, Battulga Munkshuld a Barták Zdeněk.

 

PUTOVNÍ POHÁR  2022 do 13let
pořadí Jméno I. II. III. body
1 Cupová Barbora 3 3 1 18
2 Barták Zdeněk 4 1 0 15
3 Pomikáček Jan 2 4 0 15
4 Ficzuová Sofie 3 3 0 14
5 Zachová Magdaléna 3 2 3 12
6 Battulga Munkshuld 2 1 3 12
7 Maliarik David 1 4 0 12
8 Rybová Viktorie 2 1 2 10
9 Maliarik Jan 1 3 0 9
10 Battulga Misheel 1 3 0 9
PUTOVNÍ POHÁR 2022 dorost – senioři
pořadí Jméno I. II. III. body
1 Znamenáčková Adéla 8 5 2 58
2 Znamnáčková Barbora 2 4 5 40
3 Pavlasová Božena 9 3 0 32
4 Pokorná Natálie 1 3 4 21
5 Klimeš Jan 4 2 1 17
6 Klimplová Vanesa 4 1 2 16
7 Pomikáček Pavel 2 1 2 9
8 Štěpánský Ondřej 1 2 3 9
9 Gašpar Patrik 0 1 1 5
10 Řehák František 2 0 0 2