Karate Znamenáček – Česká Lípa

facebook instagram

JSME 3. NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KLUB MISTROVSTVÍ ČR FSKA🥉

KARATE SPORT RELAX 3. NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM NA MISTROVSTVÍČR FSKA

KARATE KLUB SPORT RELAX Česká Lípa organizoval Mistrovství České republiky FSKA a diváci v městské sportovní hale viděli skvělé momenty.  Od rána do 17,00 bojovalo 219 závodníků a zhlédli 429 startů. Po slavnostním nástupu všech 219 závodníků z 23 klubů jsme divákům nabídli soutěže kata, kata open, kata tým, kata duo, oblíbené modelové situace sebeobrany a nově zařazenou soutěž ,,kumite BOB” . Tato disciplína se stoprocentně líbila a ohlasy jsou velmi pozitivní.

Jedná e o přípravu závodníků do ,,kumite – boje”. Dva závodníci stojí proti tréninkovým pomůckám ,,BOB” a kreativně využívají všech technik  které znají, informoval šéftrenér oddílu Pavel Znamenáček.  Vše dopadlo skvěle a máme obrovskou radost, když se SPORT RELAX stal 3. nejúspěšnějším klubem na mistrovství. 

Děkujeme všem za pomoc při organizaci, našim partnerům, městu Česká Lípa, Libereckému kraji a NSA.

DNE 27. 6. 2022 PROBĚHNE V HALE 1. KOLO NÁBORU OD 17.00, www.karate-znamenacek.cz

Foto: https://znami.rajce.idnes.cz/MCR_FSKA_11.6.2022/

Všem moc děkujeme za ochotu pomoci při organizaci M ČR

 

Výsledky:

3x zlato, 5x stříbro, 7x bronz

KATA:

1 místo Žáková Anna mladší žákyně nad 6kyu

1 místo Pomikáček Pavel dorost 7kyu

1 místo Pavlasová Božena master ženy

2 místo Maliarik Jan mladší žáci 7kyu

2 místo Ulziiorshikh Seno dorost 7kyu

2 místo Klimeš Jan master muži

3 místo Novotná Kateřina starší žákyně 7kyu

3 místo Zachová Magdaléna starší žákyně 7kyu

3 místo Pokorná Natálie dorost nad 6kyu

3 místo Gašpar Patrik muži nad 6kyu

KUMITE BOB:

2 místo Maliarik Jan  žáci

2 místo Žáková Anna  žákyně

KATA TÝM:

3 místo Řeháková Ema, Novotná Kateřina a Zachová Magdaléna starší žákyně

KATA DUO:

3 místo Pokorná Natálie a Klimplová Vanesa dorostenky

3 místo Kovács Ondřej a Gašpar Patrik muži

 

 

SK karate Dragon Neratovice – Čelákovice 23 13 13 4     1320
SPORT UNION, z. s. 8 6 13 9 3   654
KARATE SPORT RELAX z.s. 3 5 7 8 7 1 391
Karate Lions Pardubice o.s. 2 7 7 6 3   372
Karate Klub Kladno 2 2 11 3 4   286
SK Kamura-ryu shotokan Ústí n.L.   4 6 4   1 195
Sport Team Scorpions z.s. 3 1 2 2     168
Karate klub Kadaň a Klášterec nad Ohří z.s. 2 2 2       144
SSC Česká Lípa   1 6 3 3 1 129
TARGET SPORT MILOVICE 1 2 1 4     120
GRYF z.s. 3     1     114
Champions team z.s. 1 2 2       108
Sportovní klub karate Chvatěruby,z.s 3           108
Keiko-ryu Shotokan Kladno 1 1 2       84
Auto Škoda Mladá Boleslav 1   2 3     78
TJ KARATE Praha   2 2   1   76
SKBU Trutnov, z. s. 1   1 3     66
Sanchin Dojo   2 1   1   64
Kamikaze Mladá Boleslav     1 3     30
Karate Klub Tygr Karlovy Vary   1         24
TJ KARATE – H – LIBČICE (SOKOL LIBČICE)     1   1   16
Kobra Kladno     1       12
SKC Louny       1 1   10