SPORT RELAX JE 2. NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM
REGIONÁLNÍHO POHÁRU Závodníci vezou z Ústí 31 kovů.
JSTE BORCI
10x zlato, 5x stříbro, 16x bronz
Karatisté SPORT RELAX absolvovali od září již 6 turnajů. Je to maraton, ale jsme na to připraveni. Po skvělém soustředění jsme vstoupili do soutěžního kolotoče a máme za sebou dobré výsledky. To naznačilo první kolo Krajského poháru, kde jsme skončili na 3. místě a nyní si polepšujeme a získáváme 2. místo za SPORT UNIONEM , který byl posílen německým družstvem.
Jako klub jezdíme autobusem, abychom načerpali týmovou atmosféru a to se nám daří. Tentokrát jsme nebyli v plné sestavě a chyběl i kouč Pavel Znamenáček, který s reprezentací FSKA startoval na světových hrách v Salzburku.
Děkujeme všem za skvělé koučování a pomoc na tomto turnaji. Jsme pyšní trenéři.
Velký dík městu Česká Lípa, Libereckému kraji a našim partnerům.
KATA DUO:
1. místo vybojovali Pomikáček Pavel a Štěpánský Ondřej, Zachová Magdaléna a Brzobohatá Viktorie, Řehák František a Valena Matyáš.
2. místo vybojovali Ulziiorshikh Seno a Sztolarik Martin, Suchá Josefina a Novotná Kateřina.
3. místo vybojovali Pomikáček Jan a Maliarik David, Pokorná Natálie a Klimplová Vanesa, Řeháková Ema a Cupová Barbora.
KATA TÝM:
1. místo vybojovaly Suchá Josefina, Novotná Kateřina a Řeháková Ema.
3.místo vybojovali Řehák František, Pomikáček Pavel a Štěpánský Ondřej, Ulziiorshikh Seno, Maliarik Jan a Sztolarik Martin.