Karate Znamenáček – Česká Lípa

facebook instagram

TRÉNINKOVÉ SKUPINY – ROZDĚLENÍ OD ZÁŘÍ HALA

Zde jsou rozděleny tréninkové skupiny od září 2021

PO + ST    17,00 -18,00 PO + ST  17,00 – 18,00
Astaloš Petr   Cupová Barbora
Beranová Alžběta Kafková Amálie
Brzobohatá Valča Maliarik David
Brzobohatá Viktorie Maliarik Jan
Grösser Jára Novotná Kateřina
Kandler Jakub Pomikáček Jan
Kuzmanovičová Mahu Pomikáček Pavel
Lípa Ondřej  Řehák František
Mašková Lolita Řeháková Ema
Minh Quan TO Suchá Josefína
Pokorný Jan Štěpánský Ondřej
Rovenský Filip Valena Matyáš
Sztolarik Martin Zachová Magda
Ulziiorshikh-Sainkhuu Krulichová Laura
Valjent Teodor
Vrána František
Zahrádka Josef
ÚT + ČT  16,30 – 17,30 ÚT + ČT  16,30 – 17,30
Dědek Tadeáš  Balog Petr
Erben Dan Battulga Misheel
Erdene Bayar Bilgun  Battulga Munkhsuld Tom
Ferda Tomáš Havlín Eliáš Josef  
Ficzová Sofie   Koutecký Radim 
Frnka Adam Šorčíková Valerie 
Hübsch Vojtěch Kubíček Jakub
Choleva Matouš Kvis Vojtěch
Jelínková Valerie Nosál Tomáš
Kroutil Jan Pokorný Mirek
Kudrna Jakub Polanský Adam
Nikodým Petr    Poříz Josef
Prchalová Jitka Rybová Viktorie
Rajsigl Lukáš Ščepko Oliver
Ritschel Ondřej   
ÚT + ČT  17,30 – 18,30 (19,00) ÚT+ ČT 17,30-18,30 (19)
Bureš Eduard Fiala Jakub
Daněk Lukáš Fröhlich Karel
Fiala Ondřej Gašpár Patrik
Folbrecht Petr  Jan Jančuk Jiří
Grösser David Kavalír David
Hudrlík Vítek Klaban Jakub
Kuzmanovičová Natálie Klimeš Jan
Picmaus Jan Klimplová Vanesa
Vlček Vojta Kovács Ondřej
Kühnel Pavel
Lang Matěj
Minárik David 
Nyklová Lucie
Pavlasová Božena
Pokorná Natálie
Pokorný  Jaromír
Salavcová Anna
Stratilová Klára
Šinerová Adéla
Ulziiorshikh Soto
Vácha Pavel
Váchová Daniela
Véghová Stella
Vorlíčková Anna
Znamenáčková Adéla
Znamenáčková Barbora
NOVÝ NÁBOR KARATE        od 13.září  SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA
PO + ST 16,00 – 17,00 ÚT + ČT  15,30 – 16,30
Balek Vincenc
Barták Zdeněk Havel Jakub
Bobčík Daniel Havlová Katka
Firyt Jakub Hladík Samuel
Havelková Lili Jartymyková Aneta
Hladík Alexander Jartymyková Eliška
Hošmánek David Jelínkovéá Erika
Kopecký Jiří Kotyza Vaclav
Kortanová Zuzana Koubková Tereza
Melíšek Adam Marejkova Michaela
Melíšek Lukáš Matějíčková Sofie
Michal Novák Nohýnková Tereza
Nasan-ochir Davaa Nováková Mariana
Němeček Aleš Novotná Soňa
Němeček Lukáš Polednová Adélka
Prijič Inela Rašín Eliáš
Sedlák Martin Stará Veronika
Synák Martin Šída Ondřej
To my Uyen Tkačíková Anna
Zvěřinová Zlata Tvrdíková
Kučera Marek Valenta Dominik
Kovářová Elena Vrána Samuel
Zikmundová Barča