Karate Znamenáček – Česká Lípa

facebook instagram

Náš příměstský tábor

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR KARATISTŮ SPORT RELAX BYL ÚŽASNÝ

Modrá trika s logem karate SPORT RELAX jste mohli vidět po okolí České Lípy, kdy probíhal příměstský tábor s názvem ,,Cesta bojovníka“

Bylo to úžasných 5 se skvělou partou 24 dětí. Nabitý program sestavil tým trenérů klubu. Nechybělo vyžití na dubickém areálu s jízdou na vleku, vyžití na paddleboardech a mnoho dalších sportovních aktivit..

https://znami.rajce.idnes.cz/Primestsky_tabor_12.7.-16.7…

Chválíme všechny naše ,,Bojovníky a Bojovnice”, že vše zvládli. Našlapali jsme 30 km, když jsme poznávali Českou Lípu a okolí a žádný vlak ani autobus. Pro hry a pohybové aktivity jsme využívali městský stadion a areál Lokomotivy, kde jsme cvičili na rychlost, sílu a koncentraci.

Závěrem jsme si vyšlápli hledat poklad Pod Holý Vrch a  vyprávění pana trenéra o lesním muži vás snad bavilo. Ten nám na stezce nechal něco na zub, když jsme to vše tak dobře zvládli

Výborná strava v restauraci Brusle a předání  zlaté medaile  (vařečky) pro celý tým.  Velký dík příspěvkové organizaci SPORT CL za využití zázemí sportovní haly.

No a nakonec? Každý dostal zlatou medaili s diplomem a jednou větou, která ho vystihovala po celý tábor. Velký dík trenérům za skvělé vedení.

Těšíme se na další rok