Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

VÝBORNÉ VÝKONY NA POHÁRU BOJOVNÍKŮ

SPORT RELAX POŘÁDAL POHÁR MLADÝCH BOJOVNÍKŮ.
Chtěl bych touto cestou poděkovat všem závodníkům a těm, kteří se podíleli na organizaci. JSEM OPRAVDU PYŠNÝ TRENÉR.
fotky https://znami.rajce.idnes.cz/Pohar_bojovniku_10.10.2020/

Myslím, že to byl jeden z posledních turnajů a již se těším na další, vy šikulové…
VÝSLEDKY
AGILITY DRÁHA:
Zlaté medaile vybojovali: Maliarik Jan, Žáková Anna, Trlica Mattias, Struk Vojtěch a Suchá Josefína.
Stříbrné medaile – Grösser Jaromír, Kafková Amálie, Poříz Josef, Pomikáček Jan a Novotná Kateřina.
Bronzové medaile – Řehák František, Štěpánský Ondřej, Brzobohatá Valerie, Ficzuová Sofie, Pokorný Jaromír, Astaloš Petr, Kvis Vojtěch, Koutecký Radim, Brzobohatá Viktorie a Zachová Magdaléna.
KUMITE STUŽKY:
Zlaté medaile – Maliarik David, Brzobohatá Valerie, Kubíček Jakub, Pomikáček Pavel a Novotná Kateřina.
Stříbrné medaile – Pokorný Jaromír, Žáková Anna, Kvis Vojtěch, Štěpánský Ondřej a Zachová Magdaléna.
Bronzové medaile – Havlín Eliáš Josef, Ahmadi Sahel, Kafková Amálie, Ficzuová Sofie, Pomikáček Jan, Astaloš Petr, Řehák František, Grösser Jaromír, Řeháková Ema a Brzobohatá Viktorie.
KUMITE ,,BOB”:
Zlaté medaile – Pomikáček Jan, Suchá Josefína, Pomikáček Pavel, Žáková Anna a Trlica Mattias.
Stříbrné medaile – Maliarik Jan, Řeháková Ema, Struk Vojtěch, Brzobohatá Valerie a Ahmadi Sahel.
Bronzové medaile – Štěpánský Ondřej, Řehák František,Novotná Kateřina, Brzobohatá Viktorie,Kubíček Jakub, Koutecký Radim, Kafková Amálie, Ficzuová Sofie, Pokorný Jaromír a Poříz Josef.
KIHON:
Zlaté medaile – Pomikáček Jan, Zachová Magdaléna, Řehák František, Žáková Anna a Pokorný Jaromír.
Stříbrné medaile – Koutecký Radim, Novotná Kateřina, Štěpánský Ondřej, Kafková Amálie a Maliarik David.
Bronzové medaile – Astaloš Petr, Kubíček Jakub, Suchá Josefína, Brzobohatá Viktorie,Maliarik Jan, Pomikáček Pavel, Ficzuová Sofie, Brzobohatá Valerie, Ahmadi Sahel a Havlín Eliáš Josef.
KATA:
Zlaté medaile – Řehák František a Žáková Anna
Stříbrné medaile – Maliarik David a Kafková Amálie
Bronzové medaile – Maliarik Jan, Ahmadi Sahel, Novotná Kateřina a Suchá Josefína.
Pohár za výkon ,,SKOKAN TURNAJE” si odvezli : Grösser Jaromír a Ficzuová Sofie
Nejúspěšnější závodnicí je Anna Žáková 4xzlato – 1xstříbro.