Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

PARÁDNÍ POHÁR BOJOVNÍKŮ


Pohár Bojovníků – pohár mládeže 

Odkaz na fotky https://znami.rajce.idnes.cz/Pohar_bojovniku_13.6.2020/

 53x zlato, 53x stříbro, 99x bronz celkem 209 medailí

 AGILITY:

Zlaté medaile vybojovali: Zítko Petr, Dvořáková Veronika, Vrána František, Maliarik Jan, Maliarik David,Kafková Amálie a Struk Vojtěch.

Stříbrné medaile vybojovali: Štěpánský Ondřej, Vondráčková Barbora, Baranovský Tadeáš, Koutecký Filip, Poříz Josef, Žáková Anna a Pokorný Jan.

Bronzové medaile vybojovali: Paraska Matyáš, Valena Matyáš, Cupová Barbora, Hodinková Alžběta, Řehák František, Daníž Filip, Habada Petr, Pokorný Jaromír, Tominh Quan Ruda, Šorčíková Valerie, Brzobohatá Valerie a Fára František.

 

KIHON:

Zlaté medaile vybojovali : Tominh Quan Ruda, Žáková Anna, Najman Matyáš, Bureš Eduard, Brzobohatá Valerie, Pomikáček Jan, Gankhuyag Dulgun, Kafková Amálie, Pokorný Jaromír a Fára Jaroslav.

Stříbrné medaile vybojovali: Pokorný Jan, Novotná Kateřina, Křesálek Jan, Štěpánský Ondřej, Krulichová Laura, Koutecký Radim, Amarjargal Enerelt, Radová Eliška, Kubíček Jakub a Valjent Teodor.

Bronzové medaile vybojovali: Maliarik David, Koutecký Filip, Dvořáková Veronika, Suchá Josefína, Zítko Petr, Pomikáček Pavel, Baranovský Tadeáš, Rybová Viktorie, Šorčíková Valerie, Malý Václav, Struk Vojtěch, Balog Petr, Ščepko Oliver, Hodinková Alžběta, Vondráčková Barbora, Erkhes Batbold, Havlín Eliáš Josef, Sztolárik Martin a Vrána František.

 

KUMITE BALON:

Zlaté medaile vybojovali : Zítko Petr, Žáková Anna, Poříz Josef, Pokorný Jan, Petzold Jakub, Gankhuyag Dulgu, Kafková Amálie, Pomikáček Jan, Fára Jaroslav a Brzobohatá Valerie.

Stříbrné medaile vybojovali: Najman Matyáš, Dvořáková Veronika, Trlica Mattias, Tominh Quan Ruda, Bureš Eduard, Ščepko Oliver, Vondráčková Barbora, Koutecký Radim, Valjent Teodor a Krulichová Laura.

Bronzové medaile vybojovali: Křesálek Jan, Zachová Magdaléna, Cupová Barbora, Kubíček Jakub, Pokorný Jaromír, Rovenský Filip, Koutecký Filip, Baranovský Tadeáš, Maliarik Jan, Daníž Filp, Paraska Matyáš, Beranová Alžběta, Hodinková Alžběta, Malý Václav, Kvis Vojtěch, Ahmadi Sahel, Sztolarik Martin, Rybová Viktorie a Šorčíková Valerie.

 

KUMITE STUŽKY:

Zlaté medaile vybojovali: Zítko Petr,Krulichová Laura, Radová Eliška, Ščepko Oliver, Fára Jaroslav, Pomikáček Jan, Kubíček Jakub, Zahrádka Josef, Dvořáková Veronika a Rovenský Filip.

Stříbrné medaile vybojovali: Křesálek Jan,Šorčíková Valerie, Vondráčková Barbora, Paraska Matyáš, Valjent Teodor, Koutecký Radim, Havlín Eliáš Josef, Štěpánský Ondřej, Zachová Magdaléna a Tominh Quan Ruda.

Bronzové medaile vybojovali: Najman Matyáš, Rybová Viktorie, Brzobohatá Valerie, Beranová Alžběta, Hodinková Alžběta, Balog Petr, Gankhuyag Dulgun, Vrána František, Ahmadi Sahel, Struk Vojtěch, Czastka Sven, Dlouhý Daniel, Trlica Mattias, Baranovský Tadeáš, Maliarik Jan, Řeháková Ema, Suchá Josefina, Fára František a Maliarik David.

 

KUMITE BOB:

Zlaté medaile vybojovali: Ahmadi Sahel, Brzobohatá Valerie, Vondráčková Barbora, Dvořáková Veronika, Rovenský Filip, Trlica Mattias, Daníž Filip, Petzold Jakub, Pomikáček Jan a Zítko Petr.

Stříbrné medaile vybojovali: Vrána František, Rybová Viktorie, Hodinková Alžběta, Řeháková Ema, Maliarik David, Dvořák Jan, Ščepko Oliver, Maliarik Jan, Struk Vojtěch a Křesálek Jan.

Bronzové medaile vybojovali: Valjent Teodor, Fára Jaroslav, Šorčíková Valerie, Krulichová Laura, Beranová Alžběta, Radová Eliška, Novotná Kateřina, Suchá Josefína, Tominh Quan Ruda, Astaloš Petr, Erkhes Batbold, Pokorný Jaromír, Balog Petr, Gankhuyag Dulgun, Štěpánský Ondřej, Baranovský Tadeáš, Malý Václav, Kvis Vojtěch a Najman Matyáš.

 

KATA:

Zlaté medaile vybojovali: Najman Matyáš, Suchá Josefína, Kafková Amálie, Rovenský Filip, Sztolarik Martin a Bureš Eduard.

Stříbrné medaile vybojovali: Zítko Petr, Žáková Anna, Hodinková Alžběta, Tominh Quan Ruda, Valjent Teodor a Baranovský Tadeáš.

Bronzové medaile vybojovali: Křesálek Jan, Novotná Kateřina, Cupová Barbora, Radová Eliška, Vondráčková Barbora, Maliarik David, Pokorný Jan, Vrána František, Ahmadi Sahel, Pomikáček Pavel a Maliarik Jan.