Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Z REGIONÁLNÍHO POHÁRU 26 MEDAILÍ

Úspěch na Regionálním poháry a 26. medailí na úvod sezóny.

7x zlato   9x stříbro,   10x bronz     

odkaz na fotky https://znami.rajce.idnes.cz/Regionalni_pohar_15.2.2020

KATA

1.místo            mže7kyu         Žáková Anna

2.místo            mži 7kyu         Maliarik Jan

2.místo            sže 7kyu          Novotná Kateřina

2.místo            sži 7kyu           Štěpánský Ondřej

2.místo            starší žáci       Zítko Petr

2.místo            U 21                 Gašpar Patrik

2.místo            muži                Vácha Pavel

3.místo            muži                Gašpar Patrik

3.místo            U 21                 Vácha Pavel

3.místo            starší žáci       Křesálek Jan

Pátá místa v kata : Klimplová, Nyklová, Řeháková, Suchá, Znamenáčková.

KUMITE

1.místo            sže do 42kg                 Pokorná Natálie

1.místo            juniorky do 53kg        Salavcová Anna

1.místo            dorost. do 54kg           Znamenáčková Adéla

1.místo            muži nad 84kg            Pokorný Jaromír

2.místo            sže do 42kg                 Klimplová Vanesa

2.místo            muži BRH                   Pokorný Jaromír

3.místo            dorost. Do47kg           Nyklová Lucie

3.místo            sže do 42kg                 Váchová Daniela

Páté místo v kumite Zítko

KATA DUO

1.místo mže 9let          Kafková Amálie a Žáková Anna

1.místo sži                    Zítko Petr a Křesálek Jan

1.místo muži                Vácha Pavel a Gašpar Patrik

3.místo mže 10let        Novotná Kateřina a Suchá Josefína

3.místo mže 10let        Řeháková Ema a Cupová Barbora

3.místo mži 10let        Baranovský Tadeáš a Maliarik Jan

3.místo sže                  Znamenáčková Adéla a Pokorná Natálie

Pátá místa v duo:       Řehák – Štěpánský a Klimplová – Váchová

KATA TÝM

2.místo sže                  Pokorná Natálie, Znamenáčková Adéla a Klimplová Vanesa

3.místo sže                  Suchá Josefiná, Řeháková Ema a Novotná Kateřina

Pátá místa v kata : Klimplová, Nyklová, Řeháková, Suchá, Znamenáčková.

Pátá místa  v týmu : Maliarik, Fanda a Tadeáš, Seno, Ondra a Valena