Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

VYDAŘENÝ POHÁR BOJOVNÍKŮ

SPORT RELAX POŘÁDAL ÚSPĚŠNÉ 3.KOLO POHÁRU MLÁDEŽE,JAKO POHÁRU BOJOVNÍKŮ🙏
shlédněte fotky, jsou moc pěkné: https://znami.rajce.idnes.cz/Pohar_mladeze_FSKA_30.11.2019/#
Před adventní nedělí organizoval KARATE SPORT RELAX Pohár pro děti.
Je to již třetí kolo v tomto roce a ukazuje se, že tyto soutěže s kreativními disciplínami jsou velmi oblíbené (agility-dráha bojovníka, kihon-základní techniky,kumite balloon-útok údery a kopy na balloon a kata -sestava proti imaginárnímu soupeři. Soutěže slouží nejen jako příprava, ale je zde soutěžní rivalita, bez většího zkalmání,jelikož dítě může startovat ve více disciplínách.
SPORT RELAX má silnou a kvalitní mládežnickou základnu a na ní systematicky pracujeme.
Soutěže jsou taktéž náročné pro organizátora a tím děkuji městu Česká Lípa a našim partnerům za pomoc.
JEŠTĚ JEDNOU VŠEM OBROVSKÝ DÍK ORGANIZACI SOUTĚŽE A PARÁDNÍ ATMOSFÉRU 👏

AGILITY BOJOVNÍKA:
Zlato
Štěpánský Ondřej, Ledvinová Aneta, Struk Vojtěch, Žáková Anna, Poříz Josef, Maliarik David, Rovenský Filip a Maliarik Jan.

Stříbro
Sárovec Patrik, Čermáková Zuzana, Harant Vavřinec, Minh Quan To, Gankhuyag Dulgun, Fára Jaroslav, Novotná Kateřina a Baranovský Tadeáš.

Bronz
Fára František, Koubek Josef, Brzobohatá Valerie, Beranová Alžběta, Pokorný Mirek, Batbold Erkhes, Pokorný Jan, Štál Šimon, Kandler Jakub, Koutecký Filip, Zajíček Jakub, Ježek Viktor, Koubková Eva, Vondráčková Bára, Ulziiorshikh Seno a Petzold Jakub.

KIHON BOJOVNÍKA:
Zlato
Pomíkáček Jan, Ahmadi Sahel, Mašková Lolita, Štěpánský Ondřej, Vondráčková Barbora, Gankhuyag Dulgun, Zahrádka Josef, Zajíček Jakub, Žáková Anna, Maliarik Jan a Batbolt Erkhes.

Stříbro
Koubek Josef, Krulichová Laura, Brzobohatá Viktorie, Nguyen Viet Tung Mate, Amarjargal Enerect, Zikmund Jiří, Koutecký Filip, Šorčíková Valerie, Valjent Teodor, Pokorný Mirek a Štál Šimon.

Bronz
Fára František, Šárovec Patrik, Cupová Barbora, Dvořáková Veronika, Ledvinová Aneta, Koubková Eva, Řehák František, Šmídek František, Košnar Adam, Rovenský Filip, Ulziiorshikh Seno, Valena Matyáš, Ledvina Václav, Vácha Jaromír, Munkhbold Narangeril, Beranová Alžběta, Fára Jaroslav, Ježek Viktor, Kubíček Jakub, Poříž Josef, Maliarik David a Minh Quan To.

KUMITE BALLOON:
Zlato
Pokorný Mirek, Suchá Josefína, Baranovský Tadeáš, Ulziiorshikh Seno, Vondráčková Barbora, Valjent Teodor, Gankhuyag Dulgun, Petzold Josef, Žáková Anna, Pomikáček Jan a Minh Quan To.

Stříbro
Dvořák Jan, Brzobohatá Viktorie, Zikmund Jiří, Radová Eliška, Fára Jaroslav, Košnar Adam, Zajíček Jakub, Brzobohatá Viktorie, Motyčka Vojtěch, Fára Frantisek a Pokorný Jan

Bronz
Řeháková Ema, Mašková Lolita, Šmídek František, Řehák František, Poříz Josef, Batbold Erkhes, Koubková Eva, Kruličková Laura, Valena Matyáš, Zahrádka Josef, Ježek Viktor, Maliarik Jan, Kandler Jakub, Rovenský Fiip, Daníž Filip, Amarjargal Enerelt, Rybová Viktorie, Beranová Alžběta, Koubek Josef, Malý Václav, Maliarik David a Štal Šimon.

KATA BOJOVNÍKA:
Zlato
Rovenský Filip, Ahmadi Sahel, Brzobohatá Viktorie, Řehák František, Maliarik Jan, Žáková Anna a Zahrádka Josef.

Stříbro
Fára František, Minh Quan To, Řeháková Ema, Baranovský Tadeáš, Valjent Teodor, Klimplová Viktorie a Ulziiorshikh Seno.

Bronz
Astaloš Petr, Štál Šimon, Dvořáková Veronika, Mašková Lolita, Zikmund Jiří, Vančura Ondřej, Zajíček Jakub, Fára Jaroslav, Vondráčková Barbora, Radová Eliška, Vrána František a Valena Matyáš.
Více : www.karate-znamenacek.cz
VŠEM GRATULUJEME BOJOVNÍCI👏🙏