Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Mistrovství ČR Beginner 2x bronz

MÁME DVA CENNÉ KOVY

Sedm statečných bojovalo na MISTROVSTVÍ ČR BEGINNER v dalekých Dubňanech.
Závodníci SPORT RELAXU, se nominovali ze tří kol na prvně zavedenou soutěž Českým svazem karate. Pořadatelsky skvěle zvládnuté mistrovství Karate klubem Kyjov, do kterého Pavel Znamenáček jezdí vyučovat a skládat a zkoušet na technické stupně. Jsem hrdý na to, že můj kamarád Petr Fiala to skvěle s týmem rodičů organizačně zvládl.
Naše partička vycestovala klubovým vozem v sobotu odpoledne a abychom společně přenocovali ve skvělém prostředí jako tým a vstřebali atmosféru. Je to pro nás velmi důležité, spolu strávit čas a povídat si o všedních věcech.
Na M ČR se probojovali tito závodníci
Veronika Dvořáková   2x 4 místo
Josefína Suchá
Kateřina Novotná             4 místo
Amálie Kafková                 4. místo
Tedeáš Baranovský           3. místo
Jan Maliarik                       3. místo
Ulziiorshikh Sainknu        9. místo
trenér a řidič Pavel Znamenáček

V neděli se poprali o medaile všichni srdnatě a bronzové placky veze do České Lípy  Jan Maliarik v kata a Tadeáš Baranovský v kihon -ido. Také nemohu opomenout 4 bramborové medaile.

Je to skvělé, že tito mladí závodníci získavají medaile a mají radost jak oni, tak i trenéři.Velmi důležité pro naší cestu je vložený záměr, který je naším ,,tajemstvím” Karate klub SPORT RELAX Česká Lípa, je klubem , jež se věnuje velkému počtu mládých karatistů, ale  zůstávají i junioři a seniořu, na které jsme patřičně hrdí. OSS