Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Skupiny od 4. září – VŠE STEJNÉ -najdi se !

SKUPINY OD 4. září 2019 ROZKLIKNI :    ZDE SKUPINY OD 4.ZÁŘÍ 2019

  • Budou úpravy jen ve skupině ,,B” ÚT+ČT od 16,30
  • Někteří závodníci budou přesunuty do skupiny ,,A” ÚT+ČT  od 17,30 -19.00
  • mohou však využívat i tréninky kumite 45 min od 17,30-18,15  a od 18,15 – 19,00 v trénink Áčka
Klimplová Vanesa
Kuzmanovičová Natál
Nyklová Lucie   
Pokorná Natálie x
Salavcová Anna  
Váchová Daniela 
Zítko Petr 
Znamenáčková Ada
Véghová Stella

 

PO + ST       16 – 17  ,,C” PO + ST       16-17   ,,E” PO + ST      17-18   ,,D” PO   Kumite  Dojo
Baranovský Tadeáš Loňský nábor Ahmadi Sahel Fröhlich Karel
Bajer Šimon Astaloš Petr Altan -Od Bilguun Jančuk Jiří
Cupová Barbora Bachroň Daniiel Brzobohatá Viktorie Kavalír David
Fára Jaroslav Beranová Alžběta Buyam Baatar Batzaya Klimeš Jan
Grösser David Bobál Jan Frantsev Jegor Kovács Ondřej
Kafková Amálie Čech Matěj Grösser David Kühnel Pavel
Kurtinec Jiří Dvořáková Veronika Grösser Jára Minárik David
Maliarik Jan Fára František Ježek Viktor Pavlasová Božena
Novák Petr Heide Robert Leroch Miroslav Pokorný Jaromír
Pomikáček Pavel Hodinková Běta Lípa Ondřej Salavcová Anna
Řehák František Hoštička Ondřej Minh Quan TO Stratilová Klára
Řeháková Ema Kandler Jakub Nguyen Viet tung Mate Šinerová Adéla
Sedláček Matěj Klimplová Viktorie 2 Rovenský Filip Ulziiorshikh Sodkm
Suchá Josefína Koutecký Filip Schütz Miroslav Vavřinčik Jakub
Šimera Matěj Kovalčík Andrej Sztolarik Martin Vorlíčková Anna
Štěpánský Ondřej Krátký Vilém Škirda Denis Znamenáčková Bar
Tylichová Kateřina Kuzmanovičová Mahulena Tengis Byambajav Znamenáčková Áďa
Vrána František Maliarik David Ulziiorshikh-Sainkhuu
Zikmund jiří Mašková Lolita Valena Matyáš
Pokorný Jan Valjent Teodor
Polanský Adam Zachová Magda
Radová Eliška
Rotter Jan
Roubínek Lukáš
Šárovec Patrik
Štál Šimon pokud se nenajdete
Vondráčková Barbora zavolejte na 607 525 995
Zahrádka Josef
Zajíček jakub
Žák Jindřich
ÚT+ČT  16,30 -17,30 ,,B” ÚT + ČT  17,30 -18,30 ÚT+ČT  17,30 -19,00 ,,A” Další skupiny jsou známy
Bajer Šimon KUMITE MLÁDEŽ Fabiánová Tereza sportovní přípravky
Bureš Eduard Altan -Od Bilguun Fekete Daniel cvičení dětí
Bígl  Jan Bígl  Jan Fiala Jakub
Daněk Lukáš Bureš Eduard Gašpár Patrik
Ďurech Petr Buyam Baatar Batzaya Havlík Filip
Fiala Ondřej Daněk Lukáš Janda Adam
Folbrecht Petr  Jan Klaban Jakub Kavalír David
Klaban Jakub Klimplová Vanesa Klimplová Vanesa
Klimplová Vanesa Maliarik Jan Klimplová Vanesa
Kuzmanovičová Natál Nyklová Lucie Košíková Karin
Lang Lukáš Pokorná Natálie Kovacs Ondřej
Macek Ladislav Pomikáček Pavel Kühnel Pavel
Nyklová Lucie Řehák František Kuzmanovičová Natál
Picmaus jan Salavcová Anna Lang Matěj
Pokorná Natálie x Váchová Daniela Minárik David
Pokorná Rozárka Véghová Stella Nyklová Lucie
Pokorná Terezie Vlček Vojta Pavlasová Božena
Salavcová Anna Zítko Petr Pokorná Natálie
Váchová Daniela Znamenáčková Adéla Salavcová Anna
Véghová Stella Stratilová Klára
Vlček Vojta Šinerová Adéla
Zítko Petr Ulziiorshikh Sodkm
Znamenáčková Ada Vácha Pavel
Váchová Daniela
Vavřinčik Jakub
Vorlíčková Anna
Zítko Petr
Znamenáčková Ada
Znamenáčková Bar