Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Úžasné soustředění SPORT RELAXU

Mrkněte na fotky: https://znami.rajce.idnes.cz/Chribska_17.8.-24.8.2019   fotila Boženka

To jsme my 😀KARATE SPORT RELAX na soustředění.

KARATE SPORT RELAX MÁ ZA SEBOU ÚŽASNÉ SOUSTŘEDĚNÍ.

Letní soustředění klubu SPORT RELAX se opět konalo v krásném prostředí ,které nabízí areál  Bajtlich (Chřibská). Předposlední týden než začnou školní povinnosti se náš tým v počtu 57 osob popral s náročnou přípravou.

Již od neděle se vše rozjelo v plném proudu, jelikož přijeli moji přátelé a naši milí hosté  Iva Keslová (bývalá reprezentační trenérka) a vynikající seniorský reprezentant ČR Lukáš Janda.

V dalších dnech jsme prokázali, že jsme na dobré cestě i když máme v některých disciplínách velké rezervy. Na soustředění proběhla všestranná příprava, na kterou dohlíželi instruktorka 1. třídy Karin Znamenáčková, která sledovala kvalitu pohybu při posilování . Velmi důležité k dalšímu růstu a pochopení náročnějších cviků. Karin vedla i akční aerobik, kam zapojila kopy, údery posilování a taneční kreace.

Ověření fyzické kondice bylo při Železném muži a Železné ženě (běh, kliky, shyby, plavání) Další náročný den byl věnován disciplíně Spartan klubu, kde jsme si sáhli na dno sil. Všichni to zvládli i ti nejmenší .

Na soustředění nechyběl ani výlet 15 km trasa na Studeneckou rozhlednu, vynikající kulturní zážitek Sota (bicí,zpěv),Matěje (kytara ,zpěv), Klárka a Anička zpěv, diskotéka oheň a další…

Děkujeme všem za krásně prožitý týden radosti, pohody a makačky. Byl to opravdu skvělý týden a děkujeme za to, že jsme vás mohli poznat trochu jinak. Celý organizační tým byl spokojený s výkony a vše probíhalo v přátelském duchu.

fotky: https://znami.rajce.idnes.cz/Chribska_17.8.-24.8.2019

Chcete být také součástí týmu? NÁBOR DO KARATE KLUBU SPORT RELAX
5. 9. , 9. 9. a 11. 9. od 17.00 ve staré sportovní hale Č. Lípa.  Tel.: 607 525 995
www.karate-znamenacek.cz,   Video nábor do klubu: https://www.facebook.com/68540035277/videos/1280507225440015/?t=12