Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX je 2. nejúspěšnějším klubem dvou severních krajů

SPORT RELAX je 2. nejúspěšnějším klubem dvou severních krajů

SPORT RELAX dostal opět zelenou pořádat KRAJSKÉ PŘEBORY Ústeckého a Libereckého kraje. Jsme velice rádi, že umíme vytvořit prostředí pro závodníky, kteří se do České Lípy rádi vrací.

foto https://znami.rajce.idnes.cz/Krajske_prebory_16.6.2019

Naši závodníci vybojovali v nedělním (16.6.) klání celkem 28 medailí – 6x zlato, 9x stříbro 13x bronz a to je katapultovalo na přední umístění. “Jen škoda, že nás nemohlo reprezentovat naše jádro úspěchu Adéla Šinerová (reprezentační povinnosti a start na mezinárodní soutěži), Barbora Znamenáčková, Jaromír Pokorný, David Kavalír (rozhodčí) a další, kterým start neumožnilo zranění nebo studijní povinnosti,” uvedl trenér Pavel Znamenáček.

Ze tří kol Regionálního poháru zakončeným Krajským přeborem, kde mohou startovat závodníci i z ostatních krajů, vybojovali naši svěřenci SPORT RELAX celkem 81 medailí: 22x zlato, 27x stříbro, 32x bronz.

V celkovém hodnocení jsme udrželi druhou příčku a cenný pohár nám předávala osobnost českého karate JUDr. Josef Sechovec, který působil v Ústí nad Labem, kde trenér Pavel Znamenáček začínal svou sportovní kariéru (Slovan Ústí nad Labem).

První příčku obsadil Sport Union Ústí nad Labem, stříbro bral domácí SPORT RELAX Česká Lípa a třetí místo získal SK Shotokan Liberec.

Především děkujeme za podporu Ústeckému svazu karate a Českému svazu karate. Dík patří i městu Česká Lípa za podporu mládežnického sportu.

Výsledky:

KATA:
1.místo kata U21 Gašpar Patrik
1.místo kata ženy Pavlasová Božena
1.místo kata master Pavlasová Božena
2.místo kata U21 Fiala Jakub
2.místo kata junioři Minárik David
2.místo kata starší žáci Zítko Petr
2.místo kata ženy Vorlíčková Anna
3.místo kata mladší žákyně 7kyu Cupová Barbora
3.místo kata mladší žákyně 10-11let Pokorná Natálie
3.místo kata U21 Vácha Pavel
3.místo kata U21 Lang Matěj
3.místo kata junioři Sodkherlen Ulziiorshikh
3.místo kata starší žákyně Klimplová Vanesa
3.místo kata juniorky Vorlíčková Anna
3.místo kata muži Lang Matěj
3.místo kata muži Minárik David

KUMITE:
1.místo kumite sži do 39kg Zítko Petr
1.místo kumite sže do 50kg Znamenáčková Adéla
2.místo kumite sže do 42kg Nyklová Lucie
2.místo kumie mže do 42kg Pokorná Natálie
2.místo kumite junioři do 61kg Buym -Baatar Batzaya
2.místo kumite juniorky nad 59kg Vorlíčková Anna
3.místo kumite sže do 42kg Klimplová Vanesa
3.místo kumite sže nad 50kg Navrátilová Michaela

KATA TÝM:
1.místo tým muži Gašpar Patrik, Vácha Pavel a Fiala Jakub
2.místo tým starší žáci Pomikáček Pavel, Řehák František a Baranovský Tadeáš
3.místo tým starší žákyně Znamenáčková Adéla, Klimplová Vanesa a Pokorná Natálie
3.místo tým starší žákyně Řeháková Ema, Suchá Josefína a Cupová Barbora.

Všem obrovská gratulace, jste BORCI!!! Ještě jednou všem děkuji za pomoc při stavění, uklízení a organizaci soutěže.

JSME NA VÁS HRDÍ A MÁME VELIKOU RADOST!

JSME TÝM ,JSME SPORT RELAX JIŽ 25 LET!. ???? Chcete s námi tvořit úspěšný klub? Tak zavolej 607 525 995 nebo v září 5.9., 9.9. a 11.9. na náboru!