Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX USPĚL NA GRAND PRIX

SPORT RELAX USPĚL NA GRAND PRIX- CZECH OPEN KARATE.

Náš klub SPORT RELAX zastupoval v Ústí nad Labem Jan Klimeš Jan v kategorii kumite muži +84 kg a podařilo se mu vybojovat krásné 2.místo, když ve finále podlehl závodníkovi z Litvy SKOROBOGATOVS JEVGENIJS. Další medaili a to bronzovou vybojovala v kata ženy Masters Pavlasová Božena.

Ve dvou dnech startovalo celkem 1048 závodníků z 88 klubů s zahraničním zastoupením : Ukrajina, Maďarsko, Lotyšsko, Slovensko, Německo, Itálie, Rakousko a USA. Náš klub ve dvou závodnících skončil na 28.místě, což je úžasné.
V tomto termínu měl trenér Pavel Znamenáček povinnost v Kyjově, kam odcestoval na seminář a zkoušky. Celý víkend byl v parádní atmosféře a věřím, že si to všichni semnou užili. Ostatní závodníci si dali oraz před květnovou a červnovou ,, šnůrou závodů“ V pátek odcestuje karate klub SPORT RELAX do Itálie na tradiční soustředění