Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

,,RELAXÁCI” MAJÍ ŠEST CENNÝCH KOVŮ Z NÁRODNÍHO POHÁRU V OLYMPIJSKÉM KARATE

1x zlato, 2x stříbro, 3x bronz a dvě pátá místa

V České Lípě proběhlo 1. kolo Národního poháru Českého svazu karate, seniorů,juniorů,U21 a dorostu. Závodníci KARATE SPORT RELAX byli na domácí půdě a nemuseli tentokrát nikam cestovat. Tím nám vznikl prostor na pohodovou přípravu a naši přátelé a fanoušci si to mohli s námi pěkně užít. Mezi elitu českého karate jsme nastoupili v polné síle a výsledky tomu nasvědčují. Skvěle zabodovala česká reprezentantka Adéla Šinerová, která se dostala až do juniorského finále,jež před českolipským publikem vyhrála.
Přidala ještě bronz v nabité seniorské kategorii.

Nejúspěšnější závodnicí klubu na nedělním klání byla reprezentantka Barbora Znamenáčková, ta se probojovala do seniorského finále,kde podlehla české reprezentantce Zuzaně Augustinové. V kategorii U21 si ještě odnesla bronzovou medaili. Potom jí čekalo kumite (zápas) v seniorkách a U21. V ženské kategorii si protaktizovala 30 sekund před koncem boj o finále. Nakonec si odnesla bronz a v U21 páté místo s body na M ČR.

Náš seniorský kata tým ve složení Patrik Gašpar, Jakub Fiala a Pavel Vácha
mají stříbro a motivaci na sobě makat.
Poslední bodované místo patří Aničce Salavcové, která sbírala cenné zkušenosti. Nakonec si vybojovala 5. místo a body do kvalifikace na M ČR.