Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ČESKOLIPSKA – KARATE KLUB SPORT RELAX BYL 10 x NA PÓDIU


Vyhlášení tradiční ankety se odehrálo ve středu 6. 2. 2019 v českolipském kulturním domě Crystal v České Lípě, kde na slavnostním galavečeru byli oceněni nejúspěšnější sportovci za rok 2018.
Letos jsme na pódium vstoupili desetkrát, což je historicky ,,nejúspěšnější sportovec“.

fotky https://znami.rajce.idnes.cz/Sportovec_Ceskolipska_6.2.2019/
Zaplněné hlediště aplaudovalo nejen našim sportovcům, ale všem oceněným. Potlesk patřil i aktérům doprovodného programu a zejména skvělému moderátorovi Radku Šilhanovi.

První vyhlašovanou kategorií byly mládežnické týmy, když děvčata ve složení Barbora Znamenáčková a Adéla Šinerová obsadily nejvyšší příčku.
Druhý mládežnický tým chlapců David Minárik, Sodkherlen Ulziiorshikh a Jakub Vavřinčik bral skvělé čtvrté místo.

V následující kategorii mládež jednotlivec jsme měli tři zastoupení. Barbora Znamenáčková , Adéla Šinerová a David Kavalír. Ti se prosadili v silné mládežnické konkurenci a klub mohl oslavovat páté místo Davida Kavalíra, třetí místo Adély Šinerové a obhájit vítězství se povedlo již potřetí Barboře Znamenáčkové.

Pavel Znamenáček byl zařazen do nominace trenérů roku. Tuto kategorii díky odborníkům a fanouškům vyhrál již popáté. Jsme velice potěšen a hrdý na své svěřence, díky jimž jsem na tomto postu.
V tradiční anketě pořádané Deníkem společně s Českou unií sportu, SPORT ACTION, s.r.o. a městy českolipského regionu mohli hlasovat i čtenáři, kteří nejvíce hlasů dali šéftrenérovi českolipských karatistů Pavlu Znamenáčkovi, který se tak stal Hvězdou Deníku.

V nejprestižnější kategorii dospělých jsme měli tři zastoupení. Na sedmém místě byla oceněna Božena Pavlasová, páté místo čekalo na Ondřeje Samka a cenný post v podobě čtvrtého místa byl Karin Košíkové .
Všem nominovaným gratulujeme k úspěchu a děkujeme za podporu našim partnerů, městu Česká Lípa, Libereckému kraji, mediálním partnerům a fanouškům klubu KARATE SPORT RELAX .