Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

REPREZENTANTKA BARBORA ZNAMENÁČKOVÁ DOSTALA NABÍDKU STARTOVAT V INDII A TO SE NEODMÍTÁ

TÝM MUMBAI NINJAS VE KTERÉM STARTOVALA BARBORA VYBOJOVAL 3. MÍSTO!!!

REPREZENTANTKA BARBORA ZNAMENÁČKOVÁ DOSTALA NABÍDKU STARTOVAT V INDII A TO SE NEODMÍTÁ .
https://www.facebook.com/moninder.singh.397/videos/1326842230791411/
Reprezentantka Barbora Znamenáčková a její otec Pavel Znamenáček dostali od šéfa indického tradičního karate Sensei Rajeev Sinha pozvání na první sezónu v Ultimate Karate League v Indii, kam se sjela špička indického tradičního karate doplněná evropskými reprezentanty.
To vyžadovalo, úplně jinou přípravu než na sportovní karate. Bohužel nebylo tolik času, ale rozhodli jsme se, že do toho jdeme. Plně jsme se věnovali přípravě zejména při ranních trénincích.

Naše mise začala 7. 1. 2019:
Při odletu z Prahy jsme nasbírali několik minut zpoždění a v Paříži nás zaměstnanci Air France nenechali nastoupit do letadla. Po neskutečných problémech a 9. hodinách na letišti, jsme si ,,vybojovali“ nové letenky a hotel.

Druhý den plni sil jsme již odletěli do Bengaluru, kde jsme trénovali a bojovali v UKL lize.
V Bengaluru totiž probíhala první část UKL ligy a šest týmů šlo do zápasů mezi sebou o finálovou čtyřku. Barbora Znamenáčková byla nominována do týmu Mumbai Ninjas , kde nastoupilo několik kvalitních a houževnatých borců: Yuvrai, Rohit, Karan a Calin a manažer týmu Pavel Znamenáček.
Bylo to úžasné, když se nám podařilo vyhrát první část ligy i přes nepříjemný kontakt, který vyřadil našeho kapitána Calina.

Ceremoniál při zakončení první části v nás zanechal nádherné vzpomínky, nejen na skvělé fandící diváky, ale i chování všech zainteresovaných v UKL.

Ihned druhý den nás čekal přelet do Delhi, kde již byla připravena druhá část soubojů, kde měla vzejít finálová čtyřka.

Nás opět čekalo zklamání, když po tvrdém semifinálovém souboji našemu kapitánovi zlomili žebra.
Bohužel byl oporou a my jsme již ve finálové čtyřce nestačili na vedoucí týmy.
3. MÍSTO BYLO ÚŽASNÝM VÝSLEDKEM NAŠEHO DRUŽSTVA.

V mé sportovní kariéře jsem viděl mnoho, ale tak houževnatý a skvěle připravený výběr indických borců jsem dlouho neviděl. Neměli jsem jinou možnost a museli jsme vždy nasazovat i zraněné závodníky. Musím se hluboce uklonit všem, kteří bojovali bez strachu a s velikým nasazením.

Někdy jsem si připadal jako ,,významný léčitel“, když jsem v našem týmu pomohl závodníkům s jejich úrazy. Věnuji se ve volném čase terapiím a mentálnímu tréninku a to se rozkřiklo a již jsem ve volném čase, pomáhal zraněným.

Tím, jsem alespoň trochu poděkoval za tuto životní lekci, kterou nám umožnil náš učiteli Sensei Rajeev Sinha, který je nesmírně respektovanou osobou nejen závodníky, ale i osobnostmi indického veřejného života.
OSS Sensei