Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

REPREZENTANTI KLUBU SPORT RELAX VEZOU CENNÉ KOVY Z ARAWAZA CUPU 2018

REPREZENTANTI KLUBU SPORT RELAX VEZOU CENNÉ KOVY Z ARAWAZA CUPU 2018 Německo.
1x zlato, 3x bronz v olympijském karate

http://znami.rajce.idnes.cz/Arawaza_Cup_Germany_7.4.2018/

V sobotu 7.4. vycestovali naši 3 reprezentanti klubu SPORT RELAX Bára Znamenáčková, Áďa Šinerová a David Kavalír do německého Halle. I přes 4 hodiny cesty a vstávání ve 3 hodiny ráno, podala trojice borců skvělý výkon a jsme nadmíru spokojeni. Arawaza cup, olympijské karate, 1 000 závodníků a my DO ČESKE LÍPY VEZEME 4 CENNÉ KOVY !!!

Adéla Šinerová v nabité kategorii 31 závodnic si vedla excelentně. V eliminačních kolech porazila soupeřky z Německa a Polska tím se probojovala až do finále, kde se utkala s českou závodníci Vendulou Štěpánovou, kde zápas skončil jasně 5-0 pro Áďu.

Barbora Znamenáčková se ve své aktuální kategorii U21 setkala v prvním kole s německou závodnicí a zápas bohužel skončil 3:2 pro Němku Lauru Dreyer, která se ale následně probojovala do finále Tím měla Bára možnost pokračovat v boji o třetí místo v repasáži. Obě dvě soupeřky, se kterými Bára bojovala o bronzovou medaili porazila na plné čáře 5:0 a bere tedy krásnou bronzovou medaili.
V kategorii 18+ (tedy kategorie seniorky – ženy) do které se přihlásilo celkem 30 karatistek s převahou závodnic z Německa, ale také z Kanady, Polska a Ukrajiny se neztratila. První kolo porazila Němku Theresu Bock 4:1. V druhém kole se setkala s vítězkou kategorie U21 Kamilou Bracikowskou z Polska a podlehla 1:4. Dále už nemohla pokračovat, protože Bracikowska v dalším kole prohrála.

David Kavalír si vedl také báječně. V prvním kole s Polákem zvítězil 4:1. V dalším kole 5 praporků pro našeho závodníka. Třetí kolo, tedy boj o finále bohužel podlehl s Němcem 1:4. Tím ho čekala repasáž o třetí místo, která se mu vydařila a poslední kata Gojushiho-Dai a vyhrál 4:1 nad závodníkem z Litvy. Skvělý výkon a jasný bronz.

David Kavalír ještě bojoval v kumite U18 do 76 kg, kde bral také bronzovou medaili.
Velká gratulace a hrdost klubu.👊👌🧘‍♂️
CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO ÚSPĚŠNÉHO KLUBU?
MY JSME TU 25 LET.
PŘIHLAŠTE SE JIŽ NYNÍ A REZERVUJETE SI  MÍSTO NA NÁBOR V ZÁŘÍ.
TEL.: 607 525 995, E-mail: pavel@karate-znamenacek.cz, více na www.karate-znamenacek.cz