Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Naši na regionální lize týmů zabodovali

Naši na regionální lize týmů zabodovali

TÝM MLADÝCH KARATISTŮ KLUBU SPORT RELAX NA MLÁDEŽNICKÉ LIZE V ÚSTÍ NAD LABEM NEZAVÁHAL.

První kolo ligy trenérský tandem Pavel Znamenáček a Milan Veselý pojali jako přípravu a ta nám vyšla jak v kata ,tak i  kumite týmech.

Družstvo kata děvčat ve složení  /Znamenáčková Adéla, Pokorná Natálie a Klimplové Vanesa / mělo jednu porážku a tři výhry!! To je na první kolo skvělá pozice a máme radost, že se stále zlepšujeme .

V kumite nás  neúprosný systém nepustil do mladších žákyň, tak jsme první kolo museli absolvovat ve starších žákyních. Byla to dnes velká škola, ale všichni to zvládli. Děvčata měla těžké soupeřky (o hlavu tak i váhu) tak  máme tři prohry.

Druhý tým ,,Relaxu” se ukázal také ve skvělém světle a to ve složení: Burian Jakub ,  Gregor Jan a Zítko Petr – ten nahradil Najmana , jelikož ho srazila nevolnost. Tento tým parádně zabodoval a měl tři výhry a dvě porážky . V kumite  chlapci  nedali nikomu šanci a ,,Relax”veze domů plný počet bodů.

Další náš tým kata ve složení Nyklová Lucie, Myšičková Nicol a Stella Veghová se ukázali spolu poprvé a hned  vezou domů dvě výhry a jednu porážku.

Zhodnocení celé neděle na Regionální lize je velmi kladné.

Děkujeme za podporu a gratulace všem!!