Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

NA REGIONÁLNÍM POHÁRU RELAX ,,ULOVIL” 33 MEDAILÍ

PARÁDNÍ VSTUP DO SEZÓNY.
NÁŠ TÝM VYBOJOVAL 33. MEDAILÍ NA REGIONÁLNÍM POHÁRU.
14X ZLATO ,, 7X STŘÍBRO,, 12X BRONZ
GRATULUJEME CELÉMU TÝMŮ

Fotogalerie: https://znami.rajce.idnes.cz/Regionalni_pohar_17.3.2018

Karate klub SPORT RELAX vyrazil autobusem do Ústí nad Labem na 1. kolo Regionálního poháru, které odstartovalo letošní sezónu karate.
První vítězství a body pro postup na M ČR vybojovali svěřenci přítomného trenérského tandemu Pavla Znamenáčka a Milana Veselého.
Vstup do nové sezóny vyšel na jedničku a dařilo se nám především v disciplíně kata. Povedlo se nám plne obsadit tři až čtyři pódia na stupních vítězů v několika kategoriích ( starší žáci a starší žákyně 8-7kyu, junioři a ženy.)

Výsledky

1.místo kata sži 7kyu Zítko Petr
1.místo kata sže 7kyu Znamenáčková Adéla
1.místo kata junioři Janda Adam
1.místo kata U21 Znamenáčková Barbora
2×1.místo kata juniorky a ženy Šinerová Adéla
1.místo kumite do 47kg juniorky Šinerová Adéla
1.místo kumite U21 do 68kg Znamenáčková Barbora
2×1.místo kumite U21 a muži do 67kg Havlík Filip
2×1.místo kumite U21 a muži do 75kg Kavalír David
1.místo kata tým sže Znamenáčková Adéla. Klimplová Vanesa a Pokorná Natálie
1.místo kata tým junioři Minárik David , Vavřinčík Jakub a Sodkherlen Ulziiorshikh

2.místo kata sži 7kyu Lang Lukáš
2.místo kata sže 7kyu Klimplová Vanesa
2.místo kata junioři Vácha Pavel
2.místo kata master Pavlasová Božena
2.místo kata ženy Znamenáčková Barbora
2.místo kata U21 Kavalír David
2.místo kumite do 68kg ženy Znamenáčková Barbora

3.místo kata sži 7kyu Najman Matyáš
3.místo kata sže 7kyu Pokorná Natálie
3.místo kata sže 7kyu Nyklová Lucie
3.místo kata mži 10-11let Burián Jakub
3.místo kata mži 10-11let Křesálek Jan
3.místo kata muži Kavalír David
3.místo kata junioři Lang Matěj
3.místo kata juniorky Vorlíčková Anna
3.místo kata ženy Pavlasová Božena
3.místo kumite muži BRH Kavalír David
3.místo kata tým sži Burián Jakub, Gregor Jan a Najman Matyáš
3.místo kata tým junioři Vácha Pavel, Janda Adam a Fiala Jakub.

Děkujeme městu Česká Lípa a našim partnerům za podporu.