Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

VYNIKAJÍCÍ VYSTOUPENÍ NAŠEHO TÝMU

GRAND PRIX SLOVAKIA – Bratislava 2018 https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fbe/1/16/1f94a.png🥊
VEZEME STŘÍBRNÉ MEDAILE Z TÝMU
SPORT RELAX OBSTÁL MEZI SLOVENSKÝM A RAKOUSKÝM VÝBĚREM
https://znami.rajce.idnes.cz/Slovakia,_Prague_open,_NP_WKF_…

Již po třetí jsme dorazili do Bratislavy na jeden z nejprestižnějších a našich oblíbených turnajů GP Slovakia do Bratislavy ve složení Bára Znamenáčková, Nikola Jůzová, Adéla Šinerová,  David Kavalír a trenér Pavel Znamenáčekhttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f3f/1/16/1f94b.png

Letošní GP byla opravdu nabitá zvučnými jmény a bylo velmi těžké se prosadit. Kvalitní slovenské a rakouské reprezentační týmy se skvěle na tuto soutěž připravili a patřil jim velký obdiv.

GP trvala 3 dny a začínalo se v pátek odpoledne. Výprava odcestovala ve čtvrtek odpoledne, abychom se ještě vyladili před zahájením.

To byl dobrý tah a my jsme mohli počítat  úspěchy. Nejlépe se vedlo Báře Znamenáčkové, která měla  svou premiéru v nové kategorii U21, kde se probojovala do repasáže a usilovala o třetí místo se slovenskou reprezentantkou. Bohužel tam její cesta skončila,ale veze skvělé bodované 5. místo. Po tomto úspěchu nastoupila v  kategorii ženy – seniorky a zde se jí opět podařilo obsadit  parádní 7. Místo v této nabité konkurenci.

Áďa Šinerová předvedla v kategorii dorostenky hezky provedenou vrcholnou  kata Unsu, ale bohužel prohrála 2:3 a její přemožitelka jí do dalšího kola nevytáhla. V juniorkách si  tuto situaci zopakovala prohrou 2:3.

David Kavalír v kategorii U21 v prvním kole podlehl také slovenskému závodníku, který se   stal vítězem kategorie. Ten ho vytáhl do bojů v repasáži a nakonec získává pěkné 7. místo. David zaváhal v jednom postoji a věříme, že by mohlo být umístění ještě lepší.

NÁŠ KATA TÝM SPORT RELAX předvedl pěkný výkon kata a kata bunkr /sebeobrana/, když ve  finále narazil na připravený  slovenským výběrem. Nakonec  vezeme domů krásné 2. místo. Třetí místo obsadil výběr Rakouska.  Musím uznat že si holky vedly suprově a jsem nadšený ze vzrůstající tendence. Loni náš tým přivezl bronz a letos stříbrohttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f15/1/16/1f948.png

Všem gratulujeme a děkujeme za podporu z města Česká Lípa. Díky všem našim partnerům.