Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

VELMI ÚSPĚŠNĚ NA CELONÁRODNÍM POHÁRU-10 KOVŮ

KARATISTÉ SPORT RELAX VELMI ÚSPĚŠNĚ NA CELONÁRODNÍM POHÁRU

VÝKONY JSME SI ZAJISTILI  NOMINACI NA MČR

Pořádně perný víkend máme za sebou a to nejdůležitější? ÚSPĚŠNĚ!

https://znami.rajce.idnes.cz/Slovakia,_Prague_open,_NP_WKF_…
Po náročném GP Slovakia přicestovala výprava na první kolo NARODNÍHO POHÁRU do Českého Krumlova. V silné konkurenci nejlepších českých závodníků  vezeme domů deset medailí a to ve složení David Kavalír, Áďa Šinerová, Bára Znamenáčková a hostující Nikča Jůzová z Kesl Ryu. Na české scéně jsme ve svých kategoriích zabojovali co to šlo!!

Bára Znamenáčková  s Adélou Šinerovou  (Áďa poprvé v kata seniorky – ženy) se svými výkony  dostaly do repasáže (zápas o třetí místo) , kde se jim parádně vedlo a vezou do České Lípy  bronzové medaile. Bára poté v kategorii U21 bohužel prohrála o třetí  místo, tím pádem zůstává na páté příčce. Adélu Šinerovou  potom čekala její hlavní kategorie juniorky, kde obstála v silné konkurenci a odváží si další bronz.

David Kavalír si svými výkony zajistil v juniorech finále, kde po převaze praporků prohrál s Jaromírem Láchou z Fight Clubu. Bylo to jeho krásné stříbrné zakončení juniorské kategorie. Jeho druhý start byl v kategorii    U21,kde se mezi tři reprezentanty  postavil i David a na krku mu visí  bronzová medaile.

Kata tým se nám opět vydařil a vezeme ZLATO ve složení Barbora Znamenáčková, Adéla Šinerová a Nikola Jůzová.

  
Musím podotknout, že po náročném víkendu to jsou skvělé výsledky pro KARATE SPORT RELAX.
Bloky kumite až tak vydařené nebyly. Áďa s Davidem prohrály zápasy o třetí místa. Nevadí. Bára zůstala bohužel bez soupeřky. Tudíž automaticky bere zlatou a to i v kumite ženách i U21

Gratulujeme všem závodníkům a děkujeme městu Česká Lípa a našim partnerům