Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

ÚSPĚŠNĚ NA MEZINÁRODNÍ PRAGUE OPEN

MLÁDÍ  SPORT RELAX ÚSPĚŠNĚ NA MEZINÁRODNÍ PRAGUE OPEN

7x zlato , 1x stříbro a 4x 4.místa

Fotogalerie  https://znami.rajce.idnes.cz/Slovakia,_Prague_open,_NP_WKF_…

Devítičlenná výprava z karate KLUBU SPORT RELAX měla napilno i v sobotu, když zavítala na mezinárodní cenu Prague open karate cup 2018 do hlavního města. Letošní ročník byl posílen o závodníky z Ruska a Litvy. Tradičně se zde konal i Pohár nadějí a zde se nám obzvláště dařilo . Zlaté medaile si domů vezou Jakub Burián a Matyáš Najman . Bramborová medaili si odváží Michaela Návrátilová.

Odpolední program už byl věnován Prague open. Zde jsme si dobře vedli a v kata mladší žáci si druhé zlato vybojoval Jakub Burián, stříbrnou medaili Jan Gregor a třetí místo prohrál Matyáš Najman. V kata týmu si žáci ve složení Jakub Burián, Matyáš Najman a Jan Gregor odváží zlatou medaili.
Večerní program byl věnován dorostencům a seniorům. V kata dorostenci velmi mile překvapil v silné konkurenci Sodkherlen Ulziiorshikh a vybojoval svojí první zlatou medaili a pohár . David Minárik prohrál o třetí místo. Jakub Vavřinčik vyhrál první kolo a do dalších kol se již nedostal. Vše si vynahradil spolu s Davidem Minárikem a Sotem Ulziiorshikh v disciplíně kata tým dorostenci. Tam nedali šanci dalším týmům a vezou do České Lípy zlaté medaile . Anna Vorlíčková se ukázala v kata juniorkách a z turnaje si odvezla čtvrté místo. Obhájit vítězství v kata ženy se povedlo Boženě Pavlasové a z Prague open si veze zlatou medaili a pohár.
Gratulujeme všem závodníkům a děkujeme městu Česká Lípa za podporu