Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

KARATISTÉ KLUBU SPORT RELAX MĚLI “SPECIÁL” S TRENÉRKOU REPREZENTACE

KARATISTÉ KLUBU SPORT RELAX MĚLI “SPECIÁL” S TRENÉRKOU REPREZENTACE

POSLEDNÍ PŘÍPRAVA REPREZENTANTŮ PŘED MS!
fotogalerie: http://znami.rajce.idnes.cz/Special_trenink_s_Ivou_Keslov…/…
Další ,,Speciál trénink” pro naše závodníky ve všech kategoriích probíhal v sobotu 21. 10. 2017 ve staré českolipské hale pod vedením trenérky reprezentace na Kata Ivou Keslovou a nejúspěšnějším reprezentantem sportovního karate Lukášem Jandou.
S Ivou se známe řadu let především z tatami,kde jsme společně reprezentovali Českou republiku. Jsem tomu rád, že zavítala do České Lípy i s nejúspěšnějším závodníkem Lukášem Jandou.

Tréninkový ,,Speciál” byl rozdělen na dvě skupiny a cvičilo se s malými přestávkami na pití a malé občerstvení od 9 do 13,30. Vše bylo zakončeno společným obědem.
První skupina byla složena především z reprezentantů ČR, kdy se Iva věnovala poslednímu ladění před nadcházejícím mistrovstvím světa, které proběhne příští týden ve Španělsku -Tenerife.
Tam se nominovala naše nejúspěšnější závodnice Adéla Šinerová, která jako první reprezentantka z Českolipska okusí start na MS olympijského karate WKF.

Další reprezentanti ČR, se také účastnili společně přípravy před nadcházejícím říjnovým maratonem.
Reprezentantka Karin Košíková je v přípravě na listopadové ME ESKA, které proběhne v Portugalsku a poslední skupina reprezentantů ve složení Barbora Znamenáčková, Ondřej Samek a Jana Bělohlavová odjedou v úterý na MS WTKA do Itálie, kde bude probíhat maraton bojových umění.

V polovině speciálu si skupiny závodníků vyměnili a došlo k parádnímu propojení, které bylo velmi pozitivně hodnoceno našimi hosty.
Především chválili naše mladé závodníky, kteří zvládali i těžší koordinační cvičena a tady se ukazuje, naše všeobecná příprava, kde se věnujeme celému tělu.
Díky materiálnímu vybavení klubu i speciálním pomůckám, jsme schopni tuto přípravu absolvovat.
Velký dík hostům Ivě Keslové, Lukáši Jandovi a všem, kteří se účastnili a zaslouží si pochvalu a velký respekt.
Více na www.karate-znamenacek.cz, fotogalerie: http://znami.rajce.idnes.cz/Special_trenink_s_Ivou_Keslov…/…

Děkujeme našim stálým partnerům, městu Česká Lípa, příspěvkové organizaci SPORT CL za podporu při rozvoji mládeže a Českolipskému deníku.