Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SOUSTŘEDĚNÍ KLUBU SPORT RELAX – VIDEA

NÁBOR NA KARATE – NÁBOR DO SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKY
PATŘÍME K NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBŮM V ČESKÉ REPUBLICE

MÁ TO SMYSL, NEVÁHEJ A POJĎ DO TOHO S NÁMI!!
Nábor ve staré hale vedle Kauflandu . 7. a 11. 9. 2017 od 17,00 hodin www.karate-znamenacek.cz, tel.: 607 525 995

Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCg_h18j5W87OuOp9CbG01eA

Zveřejnil(a) KARATE SPORT RELAX dne 26. srpen 2017

Zveřejnil(a) KARATE SPORT RELAX dne 26. srpen 2017

Zveřejnil(a) KARATE SPORT RELAX dne 26. srpen 2017

Zveřejnil(a) KARATE SPORT RELAX dne 24. srpen 2017

Zveřejnil(a) KARATE SPORT RELAX dne 24. srpen 2017

 

Zveřejnil(a) KARATE SPORT RELAX dne 24. srpen 2017

Zveřejnil(a) KARATE SPORT RELAX dne 24. srpen 2017

ZÁBĚR NA PŘÍPRAVNÉM SOUSTŘEDĚNÍ

Zde se můžete podívat na fotogalerii soustředění: https://znami.rajce.idnes.cz/Chribska_19.8.-26.8.2017

Záběr na přípravném soustředění závodníků SPORT RELAX ZNAMENÁČEK

 Konec srpna v Chřibské patří již tradičně karatistům klubu SPORT RELAX.  Soustředění bylo součástí přípravy na sezónu pod vedením trenérů Pavla Znamenáčka,  Milana Veselého, Ondřeje Samka a Karin Znamenáčkové .  Tým byl  prověřen v náročných  tréninkových jednotkách, které byly rozděleny na ranní běh, dva bloky dopolední  a dva bloky odpolední .  Trenéři připravili i vstupní a závěrečné fyzické testy.

 SPORT RELAX zakoupil pomůcky na sportovní přípravu a my jsme je plně využili zejména na kruhové tréninky.

 Mezi  tréninkovými  bloky, jsme si užili mnoho zábavy . Počasí nám přálo , tak jsme plně využili i bazén.  Nechyběl táborák, diskotéka a vyhlášení klubového moderního pětiboje . V kategorii  dívek zvítězila Adéla Znamenáčková, druhé místo obsadila Lucie Nyklová a třetí příčku Viktorie Vlčková.  V pětiboji chlapců  zvítězil Jan Gregor, stříbro vybojoval  Matyáš Najman a bronz Marek Novák.

 V ženách se stala vítězkou   Barbora Znamenáčková, druhé místo obsadila Dagmara Suchá a bronz brala Klárka Stratilová.

Pětiboj mužů vyhrál Václav Soukup, stříbro si odvezl  Jiří Svoboda a bronz Marek Balog.

 Závěrem proběhly zkoušky na technické stupně a všichni tuto zkoušku po náročném soustředění složily.

Barbora Znamenáčková      3. Kyu /hnědý pás /

David Kavalír                        3. Kyu

David Minárik                      5. Kyu  /fialový  pás/

Jakub Vavřinčik                  5. Kyu

Matěj Lang                            5. Kyu

Jakub Fiala                           5. Kyu

Janda Adam                          6. Kyu / zelený pás/

Viktorie Vlčková                  7. Kyu /oranžový pás/

Stella Véghová                      7. Kyu

Jan Křesálek                         7. Kyu

Marek Novák                        7. Kyu

Matyáš Najman                    7. Kyu

Jan Gregor                                     7. Kyu

 Gratulujeme