Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

OVLÁDLI JSME PRAGUE OPEN

DSC_2487

SPORT RELAX ZÁŘIL NA PRAGUE OPEN
A ZÍSKAL 13 MEDAILÍ !!
8x zlato – 3x stříbro – 2x bronz
odkaz na foto: http://znami.rajce.idnes.cz/Prague_open_26.3._2017

Českolipský KARATE  SPORT RELAX  měl napilno i v neděli, kdy vycestovala dvanáctičlenná výprava  do naší metropole na PRAGUE OPEN KARATE CUP 2017.

Ředitel soutěže ing.Rachmy Soebajo přivítal na slavnostním nástupu všechny závodníky a zahájil tak soutěž v prostorné hale  TJ Sokol Vinohrady.

Náš tým byl doplněn  o závodnice Šinerovou a Znamenáčkovou, které startovaly na sobotní GP Slovakia a měly tak náročný víkend. Na výkonu se to neprojevilo a ve svých kategoriích vybojovaly  zlato. Další pěkné výkony předvedli mladí závodníci Burian Jakub , Gregor Jan a Najman Matyáš, kteří ovládli své kategorie a kata týmy. Ostřílení závodníci ovládli i další kategorie, jak v kata individual , tak týmech v níže napsaných výsledcích.

SPORT RELAXU se na tatami dařilo a brali jsme zlato v osmi kategoriích, čímž jsme si upevnili přední místo v celkovém hodnocení

Výsledky :

1místo kata 9let 7kyu Burián Jakub
1místo kata 9let 8kyu Gregor Jan
1místo kata ml.dorostenky Šinerová Adéla
1místo kata juniorky Znamenáčková Barbora
1místo kata ženy Pavlasová Božena

1místo kata tým dorost Minárik, Vavřinčík a Ulziiorshikh
1místo kata tým dorostenky Vorlíčková,VLčková a Stratilová
1místo kata tým ml.žáci Burián,Gregor a Najman

2místo kata 8let Jerie Eliška
2místo kata ml.dorost Minárik David
2místo kata 9let Gregor Jan

3místo kata 8let 9kyu Jerie Eliška
3místo kata junioři Grösser Lukáš
Velká gratulace všem závodníkům a poděkování p.Vavřinčikovi za pomoc s dopravou .

Záštita předsedy vlády ČR

„Vážené sportovkyně, vážení sportovci,
opět po roce máme před velkým mezinárodním kláním, kde se bude poměřovat, kdo nejlépe ovládá bojové umění karate. Zkušení závodníci, stejně jako ti, kteří jsou teprve v počátcích – nikdo nemá výsledek v soutěží předem daný a teprve samotný zápas ukáže, kdo karate opravdu zvládá. A to zdaleka není jen o síle či obratnosti, ale také o schopnosti sebeovládání, o rozvaze a myšlenkové vyrovnanosti. Karate mimo jiné učí nestavět některé vlastnosti nad jiné, protože k výsledku je potřeba jejich harmonie.
Chci přivítat v České republice všechny zahraniční hosty a jim i našim domácím zápasníkům popřát soutěžní zápal a dobrý pocit z výsledku. Vážím si více než dvacetileté práce České federace tradičního karate fudokan shotokan, které velmi přispěly k tomu, že karate v našich podmínkách zdomácnělo. Rád nad touto akcí přebírám záštitu a přeji letošnímu ročníku Prague Open Karate Cup úspěch.“

Bohuslav Sobotka, předseda vlády ČR