Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

RELAXÁCI NA SPORTOVCI ROKU PĚTKRÁT VYHLÁŠENI

DSC_1828 DSC_1833 DSC_1840 DSC_1826 DSC_1914 – kopie

Členové KARATE KLUBU SPORT RELAX přijeli na slavnostní galavečer a vyhlášení ankety SPORTOVEC ROKU do městského divadla v Novém Boru.

KARATE KLUB SPORT RELAX BYL 5 x  NA PÓDIU

FOTO: http://znami.rajce.idnes.cz/SPORTOVEC_CESKOLIPSKA_7.2.2017

Slavnostní vyhlášení se odehrálo v úterý 7.2.2017 v novoborském městském divadle, již  čekalo na nejúspěšnější sportovce, kteří v roce 2016 reprezentovali Českou republiku. Letos jsme na pódium vstoupili pětkrát a zaplněné hlediště aplaudovalo nejen našim sportovcům, ale všem oceněným.  Potlesk patřil i aktérům doprovodného programu a zejména skvělému moderátorovi Radku Šilhanovi.

V první vyhlašované  kategorii jsme s juniorským týmem děvčat obsadily  skvělou druhou příčku, ve složení :  Barbora Znamenáčková, Adéla Šinerová, Anna Vorlíčková, Klára Stratilová a Barbora Vlčková . Je to velice povzbudivé a věříme, že se probojujeme i na krajskou úroveň.

V následující  kategorii mládež jednotlivec jsme měli dvě zastoupení. Barbora Znamenáčková a Adéla Šinerová se prosadily v silné mládežnické konkurenci a klub mohl oslavovat skvělé druhé místo Adély Šinerové a 9. místo Barbory Znamenáčkové. V této  kategorii si vedeme velmi dobře již  několik let.

Pavel Znamenáček  byl zařazen do nominace trenérů a obsadil třetí příčku.

V nejprestižnější kategorii dospělých jsme letos měli jedno zastoupení a to v reprezentanta  ČR  Ondřeje Samka, který si pro cenu z pracovních důvodů nemohl přijít a páté místo převzal za Ondřeje jeho trenér Pavel Znamenáček.

Všem nominovaným gratulujeme k úspěchu a děkujeme za podporu v této anketě.
Také děkujeme městu Česká Lípa a  celému tymu  za účast na slavnostím večeru.