Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

2. SPECIÁL TRÉNINK BYL VYDATNÝ

DSC_1675 – kopie

Karate klub SPORT RELAX se ujal dalšího tréninku, který se odehrál ve sportovní hale v České Lípě. Pro naše karateky jsme připravili dva tréninkové bloky. Jeden dopolední a po společném obědě v hotelu Merkur a vydatné koulovačce, proběhl druhý blok, kde jsme se věnovali kata. Účastníci přijeli z Děčína, České Kamenice, Libouchce a Opavy.
Tyto speciál tréninky jsou pro všechny účastníky zdarma a jde nám především o růst našich svěřenců. Součástí této akce bylo i vyhlášení nejúspěšnějších závodníků klubu SPORT RELAX. Pohár za prvenství v kategorii do 13 let získal Jakub Scholz, druhé místo získala Adéla Znamenáčková a třetí příčku obsadila Viktorie Vlčková. V silné kategorii do 18 let zvítězila Adéla Šinerová, druhou příčku brala Barbora Znamenáčková a třetí místo získal Matěj Kühn. V seniorské kategorii zvítězila Božena Pavlasová, druhé místo obsadila Karin Košíková a třetí místo získal Ondřej Samek. Více na : https://www.karate-znamenacek.cz/skola-k…/putovni-pohar-2016/
Děkujeme všem účastníkům za pohodovou atmosféru při tréninku. Věříme , že se budete těšit na další ,,Speciál”, který proběhne 18.2. v Děčíně a 1. 4. opět v České Lípě. Oss