Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX PŘIPRAVIL VÁNOČNÍ POHÁR

DSC_1469

SPORT RELAX PŘIPRAVIL  VÁNOČNÍ POHÁR – KARATE NÁS  BAVÍ    

foto http://znami.rajce.idnes.cz/Pohar_mladeze_FSKA_10.12._2016

Karatisté klubu SPORT RELAX měli o víkendu napilno .

V sobotu se naplnila stará  sportovní hala  mladými  závodníky, kteří na tatami  získávali cenné zkušenosti a zároveň  bojovali o pěkné ceny., které připravil mateřský klub.    Také se zde představili i ti ostřílenější, kteří jistě svým vystoupením potěšili dětské publikum., ale i přítomné diváky.

  •  V disciplíně kata zlatou medaili a pohár vybojovali

Gregor Jan, Zítko Petr, Kafková Anežka, Znamenáčková Adéla, Myšička Zdeněk, Najman Matyáš, Fára Jaroslav, Myšičková Nikola, Pokorná Rozálie, Klaban Jakub, Stratilová Klára, Scholz Jakub a Kouba Kryštof.

  •  Stříbrné medaile si odvezli tito závodníci

Řehák František, Svoboda David, Řeháková Ema, Klimplová Vanesa, Zikmund Jiří, Havlas Karel, Maliarik Jan, Suchá Josefína, Salavcová Anna, Jeník Tadeáš, Vlčková Barbora, Janda Adam a Kavalír David.

  •  Sadu bronzových medailí vybojovali

Pomikáček Pavel, Slatinský Ondřej, Grösser David, Lang Lukáš, Pešková Pavla, Jerie Eliška, Kuzmanovičová Natálie, Vlčková Viktorie, Louda Dalibor, Horák Tomáš, Nehonský Tadeáš, Vrána František, Polanecká Justýna, Cupová Barbora, Véghová Stella, Kabanov Viktor, Sebai Adam, Vorlíčková Anna, Burián Jakub, Křesálek Jan, Grösser Lukáš a Vavřinčík Jakub.

 Kata duo se stala druhou disciplínou , kde se představilo šest týmů. Dvojice musí cvičit synchronně , což je náročnější , ale  dochází u cvičenců k větší porozumění a tréninkové  cílevědomosti .

 V kata duu mix na si odváží zlato :

 dívky Znamenáčková Adéla a Vlčková Viktorie.

Stříbro vybojovaly

Pokorná Rozálie a Klimplová Vanesa 

Bronz

Jérie Eliška a Slatinský Ondřej.

  V chlapecké kategorii  zlato vybojovali :

Burián Jakub a Křesálek Jan.

Stříbro

 Gregor Jan a Najman Matyáš

 bronz

 Novák Matyáš a Slatinský Matouš.

 Na konci turnaje byla pro děti uspořádaná bohatá tombola na kterou se děti stále těší.  

 Hlavní trenér klubu Pavel Znamenáček také odměnil  úspěšné závodníky za výkony na M ČR, kteří si ze šampionátu  odvezli cenné kovy a výborně reprezentovali KARATE KLUB  SPORT RELAX.

Děkujeme také členům klubu pomoc na soutěži a zejména rozhodčím, bez kterých by to asi nešlo: Jaromír Pokorný, Jana Bělohlavová, Karel Fröhlich, Jan Klimeš .David Kavalír ,  Karin a Pavel Znamenáčkovi

 Potom se již spěchalo na druhou  slavnostní událost  NOC MISTRŮ do pražského hotelu Step, kde proběhl večerní program pro úspěšné sportovce  .

 Třetí událostí byl nedělní program zkoušek , kde zkušební komisař  Pavel Znamenáček a po  čtyřhodinovém zkoušce vyhlásil úspěšný verdikt pro Jiří

 Svoboda, Lukáš Grösser, Ondřej Kouba, David Kavalír a Božena Pavlasová.

Všem účastníků  akcí děkujeme a přejeme vše dobré.

foto http://znami.rajce.idnes.cz/Pohar_mladeze_FSKA_10.12._2016