Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Parádní úspěch závodníků na M ČR FSKA

DSC_0782 DSC_0936

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ  REPUBLIKY FSKA V KARATE

ČESKÁ LÍPA PŘIVÍTALA 312 ZÁVODNÍKŮ !!

KARATE KLUB  SPORT RELAX   VYBOJOVAL  10 X ZLATO   5X STŘÍBRO   11X BRONZ

A JSME  2. NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM  KLUBEM MISTROVSTVÍ

foto http://znami.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_CR_FSKA_26.11.2016/

Mistrovství ČR FSKA  v České Lípě se připravovalo v pátek večer,  abychom mohli přivítat účastníky ve vyzdobené sportovní  hale.  Ihned ráno se před slavnostním nástupem zaplnilo hlediště a všechny plochy na rozcvičení.

Závodníci  nabídli parádní podívanou  pro kompletně zaplněné hlediště diváky a fandy . Po slavnostním nástupu všech 312 závodníků z 28 klubů  jsme divákům nabídli soutěž kata,kata open,  kata tým, kata duo a velmi oblíbené modelové situace sebeobrany.

Při prvním  bloku vyhlašování jednotlivců si úspěšní závodníci  odnesli krásné ceny v podobě sošek, velkých medailí a diplomů. Ten kdo si zakoupil tombolenku za symbolickou desetikorunu, mohl vyhrát hodnotné ceny.

Druhý vyhlašovací blok patřil vítězným týmům , kde startoval rekordní počet účastníků

Jistě jste zahlédli naše závodníky v nových klubových soupravách , kteří se s trenéry snažili bojovat o  nejlepší výsledek , který vidíte níže . Někteří  se opět posunuli dále, což nás trenéry těší.  Máme společné ambice vyniknout a posílit již tak úspěšný karate klub SPORT RELAX.

Děkuji   našim partnerům, městu Česká  Lípa, Libereckému kraji , ČUBU a všem ostatním , kteří se na přípravě a ukončení soutěže podíleli.

 

KATA:

1.místo Pokorná Natálie –  kata do 8.let 8kyu

1.místo Křesálek Jan – kata do 8.let 7kyu

1.místo Scholz Jakub – kata 13-14.let 9-7kyu

1.místo Znamenáčková Barbora – kata dorost nad 6kyu

1.místo Košíková Karin – kata ženy nad 6kyu

1.místo Pavlasová Božena – kata master

 

2.místo Klimplová Vanesa – kata 9-10 let 9-7kyu

 

3.místo Zítko Petr – kata 9-10 let 9-7kyu

3.místo Burián Jakub – kata 9-10 let 9-7kyu

3.místo Znamenáčková Adéla – kata 9-10 let 9-7kyu

3.místo Vlčková Viktorie – kata 9-10 let 9-7kyu

3.místo Lang Lukáš – kata 8let 8kyu

3.místo Vácha Pavel – kata 13-14let 9-7kyu

3.místo Sodkherlen Ulziiorshikh – kata 11-12let nad 6kyu

 

KATA TEAM:

1.místo Anna Vorlíčková, Barbora Vlčková a Klára Stratilová – starší žákyně

 

2.místo Pavel Vácha, Jakub Fiala a Adam Janda – dorost

2.místo Viktorie Vlčková, Adéla Znamenáčková a Natálie Pokorná -mladší žákyně

2.místo David Minárik,Jakub Vavřinčík a Sodkherlen Ulziiorshikh – starší žáci

 

3.místo Ondřej Kouba, Lukáš Grösser a Michal Eisenberger – muži

3.místo Jakub Burián, Jan Křesálek a Matyáš Najman – mladší žáci

 

KATA DUO:

1.místo Anna Vorlíčková a Barbora Vlčková – dorostenky

1.místo Adéla Znamenáčková a Viktorie Vlčková – mladší žákyně

 2.místo Ondřej Kouba a Michal Eisenberger – muži

 3.místo Pavel Vácha a Jakub Fiala – dorost

3.místo Jan Křesálek a Jakub Burián – mladší žáci

 MODELOVKY:

1.místo Lukáš Grösser a Ondřej Kouba – muži