Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Tréninkové skupiny od 5. září 2016

Tréninkové skupiny od 5. září 2016

 

TRÉNINKOVÉ SKUPINY OD ZÁŘÍ 2016
PO + ST       16 – 17    PO + ST     17,00  –  18,00
Fanta Tadeáš     dojo kumite
Baranovský Tadeáš   Fabiánová Tereza
Dalecký Šimon    Grosser Lukáš
Dalecký Vojta   Janoušek Martin
Folbrecht Petr  Jan   Klimeš Jan
Hadrbolec Filip    Kouba Ondřej
Havlas Karel   Kraus Šimon
Kafková Anežka    Kühn Matěj
Knoll Adam   Kühnel Pavel  
Kraus Daniel   Lang Matěj
Krausová Veronika   Liška Petr   
Le Bui Minh -Duc   Minárik David
Maliarik Jan   Pavlasová Božena
Novák Petr      Pevný Lukáš
Opočenská Ema   Pokorný Jaromír
Pešková Pavla   Šimánek Ondřej
Pomikáček Pavel   Šinerová Adéla
Řehák František   Ulziiorshikh Sodkm            
Řeháková Ema   Vavřinčik Jakub
Správka Jakub   Znamenáčková Barbora
Svatoň Matyáš    
Trmík Jan Machač    
Záhora Matyáš       

 

ÚT + ČT  16,30 -17,30    ÚT + ČT  16,30 -17,30 
Česmedžieva Alex   Balog Marek
Bajer Šimon    Caňkařová Nikola
Bígl  Jan   Jeník Tadeáš
Daněk Lukáš   Kabanov Viktor
Dlouhý Ondřej   Klimplová Vanesa
Görner Lukáš    Končel Filip
Hudeček Roman   Kuzmanovičová Natálie
Kafka Metoděj   Lachman Jaroslav
Krška Adam   Lang Lukáš
Linhart Jan   Maršálek Lukáš
Novotná Tereza     Nyklová Lucie   
Pokorná Terezie     Pokorná Natálie
Rákosník Matěj   Sebai  Adam
Schiffer Marek   Steinzová Klára
    Svoboda David
    Véghová Stella
    Vlčková Viktorie
    Vorlíčková Kristýna  
    Zítko Petr 
    Znamenáčková Adéla

 

ÚT + ČT  16,30 -17,30 
Eisenberger Michal
Fabiánová Tereza
Fekete Daniel
Fiala Jakub
Gašpár Patrik
Grosser Lukáš
Havlík Filip
Janda Adam  
Kavlír David
Klinec Tomáš
Kouba Kryštof
Kouba Ondřej
Novák Ondřej
Osolotkin Maxim
Pevný Jakub
Scholz Jakub
Soukup Václav
Stratilová Klára
Suchá Dagmar 
Suchá Marie
Švondr Tomáš
Václavek Josef
Vácha Pavel
Vlčková Barbora
Vorlíčková Anna

 

ÚT + ČT  17,30 – 18,30  ÚT + ČT  17,30 -19,00 
Horák Tomáš Fabiánová Tereza
Breuer Tadeáš Grosser Lukáš
Ďurech Petr   Eisenberger Michal
Grösser David  Karel Pátek  
Jakubek Matyáš Kouba Kryštof
Klaban Jakub Kouba Onndřej
Larva Matyáš Kovacs Ondřej
Larva Šimon Kühn Matěj
Lemfeldová Ella  Minárik David
Macek Ladislav Nováková Markéta
Picmaus Jan Pavlasová Božena
Pokorná Rozárka   Soukup Václav
Procházka Filip Scholz Jakub
Salavcová Anna   Stratilová Klára
Sluka Jarda Suchá Marie
Strupp David      Svoboda Jiří
Talman Jakub Šinerová Adéla
Talman Vojtěch Ulziiorshikh Sodkm            
Tenenko Matěj Vavřinčik Jakub
Tomek Matěj Vlčková Barbora  
Vlček Vojta Vorlíčková Anna 
Zemanová Nikola Zlatohlávek Kryštof
Pham Dinh Khai Michal Znamenáčková Barbora