Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Krajské přebory jsme zvládli !

DSC_8623

 

KARATISTÉ SPORT RELAX SKVĚLE ZVLÁDL KRAJSKÉ  PŘEBORY   I  JAKO ORGANIZÁTOŘI

odkaz Krajské přebory :http://znami.rajce.idnes.cz/Krajske_prebory18.6.2016/

 9 x zlato , 3 x stříbro  7 x bronz

KARATE SPORT RELAX  dostal za úkol uspořádat Krajské přebory ústeckého a libereckého kraje. Toho se zhostil velmi dobře a spokojenost od účastníků byla tou odměnou.  Plná hala karatistů na Krajském přeboru byla pro organizátora odměnou.

 Tříkolové nominační soutěže jsou již tradičně ukončeny Krajským přeborem na kterém jsme startovali i s novým mládežnickým týmem.

Jen škoda, že jsme byli slabeni o některé zkušené závodníky a bylo by konečné pořadí nakloněno právě nám.

Pavel Znamenáček jako ředitel vyhodnotil tři nejúspěšnější kluby na tomto KP.

Vítězným klubem byl  SKK Liberec, druhou příčku si odvezl  SKR Ústí nad Labem a třetí místo

obsadil klub SK Kamiwaza Praha . Domácí KARATE KLUB SPORT RELAX  si vybojoval 4. místo.

 Jako první na tatami nastupovali závodníci s nižším technickým stupněm  8- 7kyu a zde všichni v nabitých kategoriích obstáli

Zlatou medaili  v kata vybojovali Jakub Scholz a Viktorie Vlčková. Adéla Znamenáčková  se mohla pochlubit stříbrnou medailí a bronzem překvapili Filip Končel a Klára Steinzová.                               

Za karate klub Sport Relax Děčín zlato vybojoval Jan Křesálek a bronz si odnesl Jakub Burián.

Barbora Znamenáčková se stala dvojnásobnou krajskou přebornicí v juniorkách a ženách.

  Adéla Šinerová v dorostenkách svým výkonem přesvědčila rozhodčí a získala také zlatou medaili.

 Dobře si vedl v juniorské kategorii Kryštof Kouba , který získal stříbro.  Ondřej Kouba se ukázal ve dvou kategorií a odvezl si dvě bronzové medaile.   V seniorské kategorii bojovali  Jiří Svoboda a Michal Eisenberger a oba brali bronzové medaile.

 

V naší silné disciplíně  kata týmy jsme chtěli Krajské tituly a to se podařilo v juniorech a mužích

  • Ondřej Kouba, Michal Eisenberger a Kryštof Kouba.
  • Zlaté medaile brali David Minárik, Jakub Vavřinčik a Sodkherlen Ulziiorshikh
  • Anna Vorlíčková, Klára Stratilová a Barbora Vlčková.
  • Stříbrným týmem se stali chlapci ve složení Pavel Vácha, Adam Janda a Jakub Fiala.
  •  Bronz si odvezly děvčata ve složení Adéla Znamenáčková, Viktorie Vlčková a Natálie Pokorná.

 

Matěj Kühn startoval v disciplíně kumite, ale do dalších bojů se nedostal.

 

Dík patří těmto trenérům: Jana Bělohlavová, Tomáš Sazama, Jaromír Pokorný a Barbora Znamenáčková.

Hlavní trenér Pavel Znamenáček