Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX získal 24 medailí a pohár pro vítěze již počtvrté

DSC_7536 DSC_7576 DSC_7587

SPORT RELAX stal  nejúspěšnějším klubem na turnaji

Závodníci KARATE KLUBU SPORT RELAX startovali sobotu 7. 5. 2016  na  Memoriálu M. Šianského . Tato soutěž je velmi oblíbenou  a klub se rád účastní i z důvodu vzpomínky na Miroslava Šianského u kterého Pavel Znamenáček trénoval. Byl to velmi disciplinovaný trenér a skvělý člověk.

Závodníci klubu  SPORT RELAX vybojovali  24 medailí !!!

10 x zlato, 3 x stříbro a 11 x bronz.

V konkurenci 203 závodníků z 20ti  klubů České republiky se SPORT RELAX stal  nejúspěšnějším klubem na turnaji.  Druhou příčku obsadili závodnicí klubu Gryf Liberec a bronz patřil Dragonu Neratovice.

Nejúspěšnějším závodníkem klubu SPORT RELAX byl  Ondřej Kouba, který si odvezl  dvě zlaté, jednu stříbrnou a bronzovou medaili.

První úspěšnou disciplínou byla  kata individual , kde naši zabodovali:

ZLATO –  Adéla Znamenáčková, Adéla Šinerová a Božena Pavlasová.

BRONZ – Petr Zítko, Viktorie Vlčková, Klára Stratilová, Adam Janda, Anna Vorlíčková, Ondřej Kouba a Barbora Znamenáčková.

Boj o třetí místo prohráli  Lukáš Lang, Jakub Burián, Jaroslav Lachman,  Kristýna Vorlíčková, Tereza Fabiánová, Michal Eisenberger a  Lukáš Grösser.

Druhou úspěšnou disciplínou jsou kata týmy

ZLATO:        2x Lukáš Grösser, Michal Eisenberger a Ondřej Kouba,

Anna Vorlíčková, Klára Stratilová a Adéla Šinerová.

STŘÍBRO:   David Minárik, Jakub Vavřičník a Sodkherlen Ulziiorshikh.

BRONZ :      Pavel Vácha, Adam Janda a Jakub Fiala,

Adéla Znamenáčková, Viktorie Vlčková a Kristýna Vorlíčková.

O třetí místo prohráli chlapci ve složení Lukáš Lang, Petr Zítko a Jaroslav Lachman.

Medailovou disciplínou jsou pro klub SR i kata duo.

ZLATO:      David Minárik , Jakub Vavřinčík

Barbora Znamenáčková , Adéla Šinerová

STŘÍBRO:  Ondřej Kouba, Michal Eisenberger

Anna Vorlíčková, Klára Stratilová

BRONZ:      Pavel Vácha, Adam Janda

Adéla Znamenáčková,Viktorie Vlčková

Posledním medailovým úspěchem byla disciplína  kumite, kde naši závodníci Matěj Kühn a Lukáš Pevný vybojovali zlato.

Děkujeme Janě Bělohlavové, Boženě Pavlasové, Barboře  Znamenáčkové a všem závodníkům, kteří se podíleli na tomto úspěchu .