Úspěšný vstup do soutěžní sezóny – 19 medailí

Celkem 19 medailí !!
4 x zlato, 5x stříbro, 10 x bronz

DSC_7052 DSC_7058 DSC_7060 DSC_7066 DSC_7070 DSC_7073 DSC_7075 DSC_7033 DSC_7037 DSC_7039 DSC_7041 DSC_7044 DSC_7048 DSC_7050

Úspěšný vstup do soutěžní sezóny.

Dne 19.3. 2016 se karatisté  klubu SPORT RELAX  zúčastnili prvního nominačního Regionálního poháru pořádaného v Ústí nad Labem. Celý tým odcestoval v sobotu autobusem do sportovní haly.  Dobrá atmosféra na cestě přispěla k úspěchu .

Z turnaje  jsme si odvezli celkem 19 cenných kovů –  čtyři  zlaté, pět stříbrných a deset  bronzových medailí.

Jako první nastoupili nejmladší závodníci , kde  se nejlépe vedlo Jakubovi Scholzovi , který si odváží zlatou medaili.  Střibrnou medailí se mohla mezi mládeží pochlubit  Natálie Pokorná.

Bronzové medaile  v silné konkurenci vybojovali  Petr Zítko a Kristýna Vorlíčková pro oba závodníky je to skvělý start do sezóny.

V nejsilnější spojené kategorii kata  dorost až senioři  si skvěle vedl Milan Zítko, který si odváží stříbrnou medaili . Podařilo se mu  porazil i reprezentanta ČR Matěje Říhu, což bylo velkým překvapením.  Dan Kühnel v nové kategorii dorostu mile překvapil a stříbrná medaile mu právem patří .

Bronzovou sadu medailí vybojovaly samé dívky  – Dagmar Suchá, Klára Stratilová, Barbora Vlčková, Adéla Šinerová, Marie Suchá a Barbora Znamenáčková.

Naše silná disciplína kata team se povedla  a  zlato si domů vezou

• David Minárik, Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz
  • Ondřej Kouba, Michal Eisenberger a Lukáš Grösser
  • Anna Vorlíčková, Barbora Vlčková a Klára Stratilová

Stříbrnou medaili si odvezl tým dívek a chlapců

• Pavel Vácha, Jakub Fiala a Jakub Pevný
  • Dagmar Suchá, Tereza Fabiánová a Marie Suchá.

Premiéru v týmu měly  děvčata ve složení Adéla Znamenáčková, Viktorie Vlčková  a Natálie Pokorná , které vybojovaly bronzovou medaili.

Poslední medailovou kategorii bylo kumite a zde startoval Matěj Kühn, který si  odvezl  bronzovou medailí.