Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

KLUB SPORT RELAX PĚTKRÁT NA PÓDIU

DSC_6801 DSC_6805 DSC_6815 DSC_6825  DSC_6829 DSC_6833 DSC_6834 DSC_6837 DSC_6841

KARATE  KLUB  SPORT RELAX   PĚTKRÁT  NA  PÓDIU

Slavnostní vyhlášení se odehrálo ve čtvrtek dne 2.února 2016 v novoborském městském divadle, které čekalo na nejúspěšnější sportovce, kteří v roce 2015 reprezentovali Českou republiku. Letos jsme byli úspěšnější a na pódiu se představili naši závodníci  pětkrát!!!

Jako první byla vyhlášená kategorie družstvo mládeže, které ve složení David Minárik, Jakub Vavřinčík, Jakub Scholz, Lukáš Pevný, Milan Zítko, Kryštof Zlatohlávek, Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková, Dora Blechová, Anna Vorlíčková, Barbora Vlčková a Klára Stratilová v nabité konkurenci obhájili čtvrté místo.

V kategorii jednotlivec mládež jsme měli jedno zastoupení a to v Barboře Znamenáčkové. Bára tuto anketu nakonec ovládla a první místo je příjemným překvapením. Naposled se to povedlo z našeho klubu  před deseti lety Janu Drobečkovi.

V kategorii družstvo dospělých si v nabité konkurenci převzali cenu za druhé místo Ondřej Samek, Jakub Kolek, Jan Drobeček, Adam Zdobinský, Barbora Znamenáčková a Karin Košíková.

V nejprestižnější kategorii dospělých jsme měli dvě zastoupení úspěšných závodníků .Na deváté příčce se umístila Božena Pavlasová  a čtvrtým místem zabodoval Ondřej Samek .

Grtatulace všem bojovníkům