RYCHLÉ VÝSLEDKY :

3 x zlato   6 x střibro   12 x bronz

SPORT RELAX pořádal mistrovství  České republiky FSKA

Bylo úspěšné a líbilo se!

V České Lípě se dne 27. 11. pilně stavěla soutěž a ostrý start byl v sobotu  28.11. 2015 , kdy  vypuklo  mistrovství České republiky FSKA v karate.   Organizátorem celé akce byl karate klub SPORT RELAX,který  připravil pro více jak 277 závodníků z 25. klubů  výborné podmínky v českolipské sportovní hale.

Plné hlediště , skvělá divácká kulisa a atmosféra mezi závodníky pomáhala k výkonům karatistů od těch nejmenších dětí až po zkušené reprezentanty. Při zahajovacím ceremoniálu se slova ujal hlavní trenér a organizátor Pavel Znamenáček a zahájil  MČR.

,,M ČR FSKA bylo  na vysoké úrovni, které probíhalo na čtyřech tatami s vynikajícími sportovci a elitou v Kata,  Duo týmech, Kata týmech a Modelových situacích.“

Karatisté z klubu Sport Relax vybojovali celkem  21 cenných kovů a to

3x zlato, 6x stříbro a 12x bronz.  Nejúspěšnějším klubem se stal Dragon Neratovice, druhým úspěšným klubem  SKR Ústí nad Labem a domácí klub Sport Relax se umístil na třetím místě.

Přičemž  řada závodníků z našeho klubu se nemohla zúčastnit, jak z důvodu konání M E  seniorů v Anglii, tak i absence  juniorských  reprezentantů , kteří se účastnili soustředění s reprezentací v Písku.  Naši závodníci však dokázali skvěle zabojovat  a třetí místo v hodnocení klubů je toho důkazem.

Velmi mile překvapili s premiérovým startem na M ČR Petr Zítko, Lukáš Lang, Natálie Pokorná a Viktorie Vlčková. Tito závodníci se medailově prosadili v individuálních disciplínách.

Velmi děkuji všem partnerům a zejména městu Česká Lípa , České Unii Bojových Umění  a Libereckému kraji za podporu