Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Mezinárodně úspěšný SPORT RELAX na Grand Prix North Bohemia

DSC_4828

http://znami.rajce.idnes.cz/North_Bohemia_17.10.2015 Karate klub Sport Relax Česká Lípa pod vedením trenéra  Pavla  Znamenáčka měl na 47. GP North Bohemia  své svěřence a v konkurenci 360 závodníků zaznamenal velký medailový úspěch. Jako jediný karate klub z Českolipska hájil barvy  našeho města a to se ziskem sedmi cenných kovů!!!3 x  ZLATO     3 x  STŘÍBRO   a   1 x BRONZ  Především se dařilo v disciplíně kata, kde jsme vybojovali pět finálových kol a z toho i pět medailí , což je po dlouhé době krásný výsledek. Jako první na tatami se ukázali starší žáci Daniel Beránek, Jakub Vavřinčík a David Minárik. Kuba s Davidem  bojovali v silné konkurenci  a vizitkou jsou tři vítězná kola.  Zlatou medaili vybojoval Daniel Beránek a odváží si domů  krásný pohár a zlatou medaili.

Adéla Šinerová po delší odmlce způsobenou zraněním  ukázala svojí bojovnost a zdobila jí na krku stříbrná medaile ve starších žákyních.

Těžký los měla  Barbora Znamenáčková, která v dorostenkách  nakonec  porazila dvě soupeřky z reprezentace   a z Ústí si veze zlato . Barbora byla také pozvána na víkendové reprezentační soustředění do Jablonce nad Nisou.

Dalším překvapením bylo  i povedené cvičení  Milana Zítka v juniorech, který ve finále prohrál na praporky 1:4 s Jakubem Vavřičkou ale  stříbrná medaile GP  je velkým  úspěchem.

Poslední zlatou medaili a pohár  v kategorii Masters  si odváží  Božena Pavlasová.

Druhou disciplínou jsou tradičně kata teamy a v žákyních si děvčata ve složení Anna Vorlíčková, Klára Stratilová a Barbora Vlčková vybojovaly stříbrnou medaili.

V žácích potom trojka ve složení David Minárik, Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz se  pochlubili  bronzovou medailí.