Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

KARATE JE RADOST – SOUTĚŽ

DSC_3698

Karate je radost, to byla poslední akce , kde si začínající karatekové  mohli porovnat své umění.

 Akce pro mladé  se v karate klubu Sport Relax pořádá již tradičně v červnu . Bojuje se na dvou tatami  o medaile a  poháry. 

Nejúspěšnější závodnicí se stala  Viktorie Vlčková , která vybojovala tři kovy a se dvěma zlatými byl nejúspěšnější   Tomáš Klinec.

 V disciplíně kata a kihon se umístili:

 ZLATO: : 2x Tomáš Klinec, Jaroslav Lachman, Vojtěch Vlček, Klára Stratilová, Viktorie Vlčková, Lukáš Maršálek, Natálie Kuzmanovičová, Jakub Burián, Lukáš Lang a Adam Sebai.

 STŘIBRO:  Tadeáš Jeník, Petr Ďurech, Matěj Lang, Anna Vorlíčková, Adéla Znamenáčková, František Dong Tvuong, Klára Steinzová, Phan Dinh Khai Michal, Viktor Steinz, Matyáš Kouba a Kryštof Kouba.

 BRONZ:  Viktor Kabanov, Ondřej Dlouhý, Adam Krška, Matěj Toman, Kryštof Kouba, Sodkherlen Ulziiorshikh, Alex Češmedžieva, Barbora Vlčková, Natálie Pokorná, Natálie Kotenová, Viktor Slovák, Vojtěch Talman, Aneta Loudová, Lucie Nyklová, Jan Křesálek, Václav Bureš, Matěj Tenenko, Jakub Klaban, David Svoboda, Viktorie Vlčková a Klára Stratilová.

 Druhou disciplínou byla kategorie kata duo mix a zlatou medaili vybojovaly děvčata ve složení Anna Vorlíčková a Barbora Vlčková, stříbro pro dívky  Adélu Znamenáčkovou a Viktorii Vlčkovou a bronz si odvezli chlapci  Jan Křesálek a Jakub Burián.

Po vyhlášení medailistů se tradičně těšíme na tombolu a závěrečnou fotku.

Akce patří do seriálu  soutěží pro mladé závodníky podpořenou ČUBU,  Libereckým krajem a klubem SPORT RELAX

Děkuji všem , kteří  podali pomocnou ruku při soutěži .