Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX organizoval i bojoval

11.4.2015-126-412x228-custom[1]

Fotografie

V sobotu 18. dubna 2015 se v České Lípě konalo druhé kolo nominačního Regionálního poháru a organizátorem soutěže byl domácí karate klub SPORT RELAX.

Tato soutěž slouží jako nominační turnaj pro MČR a do České Lípy se sjelo 241 závodníků /bylo přihlášeno 267/ z 20 klubů z ČR. Ředitel soutěže Pavel Znamenáček zahájil pohár slavnostním nástupem přesně v 9.00 hod. a plná tribuna diváků se měla na co těšit .

Barbora Znamenáčková s počtem čtyř zlatých medailí se stala nejúspěšnějším závodníkem klubu SPORT RELAX.
V kategorii v kata 6-9 let se nejlépe vedlo Adéle Znamenáčkové, která vybojovala bronzovou medaili.

Druhou úspěšnou kategorii 10-13 let byla pro a Tomáše Klince , který si z této akce odvezl první zlatou medaili.
Dan Kühnel vybojoval bronzovou medaili si v dívkách odvezla stříbro .

Velmi úspěšní byli závodníci v kategorii kata starší žáci , kde se do finále probojovali David Minárik a Daniel Beránek. Vítězem se nakonec stal Daniel Beránek
V disciplíně kata dorostenky startovala Barbora Znamenáčková, kategorii vyhrála.

Juniorská kategorie byla silně obsazená a pro naše barvy vybojovala stříbro Sára Ješetová a bronz Dora Blechová.
V kata master se ukázala Božena Pavlasová a opět si z turnaje odvezla zlatou medaili.
Druhou úspěšnou disciplínou je kata duo, kde se nám tradičně daří .

Zlato vybojovala dvojice:
Eisenberger a Ondřej Kouba
Barbora Znamenáčková a Dora Blechová
Bronz vybojovala dvojice:
Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz
Barbora Vlčková a Anna Vorlíčková.

V kata teamech se nám také dařilo a z regionálního poháru si veze cenné kovy
ZLATO:
Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková a Dora Blechová / juniorky a ženy/
Kryštof Kouba, Jakub Pevný a Jakub Fiala
David Minárik, Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz
BRONZ
Klára Stratilová, Anna Vorlíčková a Barbora Vlčková.
Poslední úspěšnou kategorii bylo kumite, kde bronzové medaile vybojovali Matěj Kühn a Ondřej Kouba.
Na tomto turnaji si dobře vedli ale o třetí místa prohráli v disciplíně kata Jakub Fiala, Viktorie Vlčková, Marie Suchá, Sodkherlen Ulziiorshikh, Jakub Vavřinčík, Matěj Lang, Klára Stratilová, Daniel Fekete a Veronika Kašparová. V kumite nepopulární čtvrtou příčku bral Jakub Bošek.