Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

Na ME regionů jednou oba týmy

DSC_0058-1024x684[1]

Fotografie

Do Českých Budějovic se sjel výběr závodníků na Sparing camp, kteří usilují o start na červnovém mistrovství Evropy regionů ve Francii. Tento camp byl povinnou akcí pro naše dva kata týmy proto jsme se z České Lípy vydali do Českých Budějovic ve složení: trenér Pavel Znamenáček a závodníci : Milan Zítko, Lukáš Pevný, Kryštof Zlatohlávek, Barbora Znamenáčková, Dora Blechová a Sára Ješetová. Nechyběl ano Daniel Beránek, který makal celý víkend a byl vyhlášen za úspěšného závodníka

Byl to velmi náročný víkend po fyzické a technické stránce, Po absolvování šesti tréninkových bloků v sobotu pod vedením reprezentačních asistentů /Iva Keslová, Jaromír Musil , Jakub Tesárek a Lukáš Janda/ jsme upřímně cítili únavu a nebyl problém po večeři ulehnout a připravit se na nedělní blok , který rozhodl o startu na ME. Ještě přišlo překvapení , když tým juniorů měl zacvičit před publikem kata s bunkai. Odměnou byl velký potlesk všech účastníků. Na spaní jsme měli připravené pěkné ubytování v hotelu Aldek,které nám zařídil pořadatel Míra Hýsek.

Nedělní trénink rozhodl o startu obou týmů /junioři a juniorky/ a je to pro nás další výzva. Je nutné provést další změny a důkladně se připravit na tento důležitý šampionát, který budou za Čechy reprezentovat naše dva týmy. Je to pro nás čest, ale i velká zodpovědnost.
Děkuji všem.

Výběr závodníků před ME regionů ve Francii /Paris/
Zítko Milan, Pevný Lukáš, Zlatohlávek Kryštof
Znamenáčková Barbora, Dora Blechová, Sára Ješetová