Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX opět dominoval na MČR seniorů

31.1.2015-1161[1]

Fotografie

ČESKOLIPŠTÍ KARATISTÉ SPORT RELAX DOMINOVALI NA MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ A MASTERS

PŘESNĚ TAKTO SE NÁM DAŘILO I NA PROSINCOVÉM MČR MLÁDEŽE

V sobotu 31. ledna 2015 se konalo v Příbrami mistrovství ČR ve sportovním karate kategorií U21, Seniorů a Masters.

SPORT RELAX se stal na šampionátu druhým nejúspěšnějším seniorským klubem v kata a tím se zařadil opět mezi špičku v České republice
Naši závodníci startovali v této sestavě : Tereza Zlatohlávková, Markéta Nováková , Božena Pavlasová, Jan Drobeček, Jakub Kolek , Adam Zdobinský, Lukáš Pevný, Milan Zítko a Kryštof Zlatohlávek.

Pět cenných kovů 3x zlato , 1x stříbro , 1x bronz nás posadilo na karatistický trůn zejména v kata týmech.
V disciplíně kata ženy mile překvapila bronzovou medailí Tereza Zlatohlávková, která měla ještě další start v kategorii U21 , kde ve finále porazila Simonu Forstovou z Tarokat KK Brno a pyšnila se zlatem. Terka se stala zároveň i nejúspěšnější závodnicí klubu Sport Relax.

Obhájit vítězství v kata Masters se povedlo Boženě Pavlasové, která porazila ve finálovém bloku Kateřinu Neufingerovou z SK Kesl ryu Praha.

Kata tým ve složení Jan Drobeček, Jakub Kolek a Adam Zdobinský svým výkonem kata a kata bunkai přesvědčili rozhodčí o zlaté medaili.

Stříbrným týmem jsou naši juniorští závodníci Lukáš Pevný, Milan Zítko a Kryštof Zlatohlávek. Pro chlapce to byla premiéra v seniorské kategorii a cenná zkušenost.
Pro tento mladý a perspektivní tým to byla zároveň poslední ostrá prověrka před ME ve Švýcarsku, kam odjedou ve středu 4. března 2015.