Karate Znamenáček – Česká Lípa

facebook instagram

SPORT RELAX vítězem MČR FSKA

29.11.2014-1902[1]29.11.2014_009-21[1]→ fotografie z MČR FSKA 2014,
→ další pěkné fotky.

Naši svěřenci vybojovali celkem 26 cenných kovů z toho 13 x zlato, 3 x stříbro a 10 x bronz

HALA PRASKALA VE ŠVECH – PŘES 300 KARATISTŮ BOJOVALO V ČESKÉ LÍPĚ O TITULY

V České Lípě se dne 29.11. 2014 opět konalo tradiční mistrovství České republiky v karate FSKA – Funakoshi. Organizátor celé akce karate klub SPORT RELAX připravil pro více jak 300 závodníků výborné podmínky v českolipské sportovní hale. V pátek večer se stavěla celá soutěž s pořadatelským týmem a v sobotu v 9.00 hodin vše vypuklo. Skvělá divácká kulisa a atmosféra mezi závodníky pomáhala k výkonům karatistů od těch nejmenších dětí až po zkušené reprezentanty. Při zahajovacím ceremoniálu se slova ujal hlavní trenér a organizátor Pavel Znamenáček a zahájil soutěž.

Závodníci startovali v disciplínách :
KATA individual
Kata team
Kata duo team
Kata open
Self -defence – modelové situace sebeobrany
Nejúspěšnější závodnicí klubu se stala Barbora Znamenáčková, která vybojovala celkem čtyři zlaté medaile.
Další triumf byl v podání domácích Adélky Šinerové a Daniela Beránka, kteří vybojovali prestižní kategorii KATA OPEN, která byla vyhlášena pro věkovou skupinu od 10 – 16 let.

KATA INDIVIDUAL
Zlato: Daniel Beránek, Adéla Šinerová, Barbora Znamenáčková, Božena Pavlasová a Marie Suchá
Stříbro: Veronika Kašparová
Bronz: Viktorie Vlčková, Dagmar Suchá, David Minárik Dan Kühnel, Tereza Fabiánová, Jakub Novák, Markéta Nováková,Milan Zítko a Lukáš Pevný.
Druhou disciplínou na šampionátu byla novinka a to disciplína kata Open, kde bylo věkové rozmezí 10-16let

KATA OPEN
Zlato: Daniel Beránek a Adéla Šinerová

KATA DUO TÝM
Zlato: Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová
Stříbro: Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz, Markéta Nováková a Sára Ješetová

KATA TEAM
Zlato: David Minárik, Jakub Vavřinčík, Jakub Scholz, Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková Dorota Blechová, Klára Stratilová, Barbora Vlčková, Anna Vorličková, Lukáš Pevný, Milan Zítko a Kryštof Zlatohlávek
Bronz: Jan Zoubek, Dominik Mašek a Šimon Závěrka

SELF – DEFENCE – modelové situace sebeobrany
Zlato: Barbora Znamenáčková, Dorota Blechová.
Karatisté klubu SPORT RELAX si v konkurenci s mezinárodní účastí vedli skvěle a stali se nejúspěšnějším klubem šampionátu, druhou příčku obsadil klub Dragon Neratovice a bronz si odvezl Sport Union Ústí nad Labem. Všechny tři kluby obdrželi cenné poháry pro vítěze.
Organizátor připravil i bohatou tombolu, která udělala radost nejen mladým závodníkům , ale i dospělým na ploše haly i v hledišti. Také byli skvělé ohlasy na časový harmonogram soutěže, kterou organizátor dodržel.

Děkujeme za podporu našim stálým partnerům, dále městu Česká Lípa a Nadaci sportující mládeže. Nezbývá než všem poděkovat za spolupráci a těšit se na datum 28. listopadu 2015, kde Vás opět rádi uvidíme v České Lípě.

Zde jsou ohlasy vedoucích družstev:

Ahoj Pavle,
za nás můžu Vaší soutěž jen a jen vychválit. Mělo to šmrnc, hala super, kategorie super, ceny super, organizace na jedničku s hvězdičkou. Naše děti měly obrovskou radost z modelových situací, kde posbíraly hned několik medailí, přesto že je jely poprvé.
Díky moc a těšíme se na příště!!!
Bc. Denisa Vaněčková

Ahoj Pavle.
Soutěž se nám velmi líbila, již dlouho jsme se nesetkali s tak profesionálním přístupem a skvělou atmosférou.
Určitě přijedeme i příští rok.
S přátelským pozdravem
Libor Válek
KTK PRAHA

Ahoj Pavle, tvá soutěž byla, ostatně jako vždy, výborně připravena, a to jak z pohledu mého (jako kauče), tak i dětí a rodičů, kteří nás na závody doprovází. Takže držím palce při pořádání dalších takových akcí, kterých se určitě zúčastníme.
Jarda Tvrdík – SU ÚL

Ahoj Pavle, děkuji moc za přátelské přijetí a příjemnou atmosféru na závodech v České Lípě. Dětem se tam líbilo, ocenily světlou a teplou halu, svižný průběh soutěže a bohatou diváckou kulisu. Ještě se do budoucna popereme se soutěžáckou standardizací a příští rok na viděnou.
Ještě jednou díky a užij si ty i tví blízcí klidný Advent a příjemné volno svátků vánočních.
S pozdravem
Roman Kneifl
Karate klub Klatovy

Dobrý den,
děkujeme za pěknou soutěž v příjemné atmosféře nové haly. Soutěž měla dobrý spád podle harmonogramu a v některých kategoriích bylo na co se dívat. 😉
Zdraví
Ondřej Charvát
Karate Lions Pardubice