Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX 10 medailí z Libereckého poháru

26.10.2014 07526.10.2014 02426.10.2014 090

  • Karate klub Sport Relax s mladými svěřenci bodoval na Libereckém poháru v České Lípě.  Naši se postarali o zisk  1 x zlato, 4 x stříbro a 5 x bronz.

Na závodech se poprvé ukázali ti nejmladší závodníci z našeho klubu ve složení Pavel Vácha, Adam Janda, Tomáš Klinec, Jakub Somora, Adriana Karešová, Adéla Znamenáčková, Viktorie Vlčková, Tadeáš Jeník a Lukáš Görner, kteří na tatami vyzkoušeli  první závodní krůčky .


Po startu těch nejmenších nastoupili ti  zkušenější  závodníci a v disciplíně kata se nejlépe start vydařil Davidovi Minárikovi se stříbrem, bronzové medaile vybojovali Jakub Scholz, Tereza Fabiánová, Jakub Bošek, Barbora Vlčková a Anna Vorlíčková.

Nepopulární čtvrtá místa v kata vybojovali Jiří Svoboda, Jakub Vavřinčík, Adéla Znamenáčková a Klára Stratilová.

V disciplíně kata tým nastoupila družstva dívek a chlapců a ti vybojovali stříbrné posty  ve složení : David Minárik, Jakub Vavřinčík, Jakub Scholz a děvčata ve složení Klára Stratilová, Barbora Vlčková a Anna Vorlíčková.

Poslední disciplínou bylo kumite / volný boj/ kam se do finále probojovali  Dominik Koudela s Matějem Kühnem /oba SR/ .  Pro SR bylo jasné , že máme dvě medaile a tak si to kluci rozdali o vítězný vavřín a ten si odnesl  Dominik Koudela.

Velká gratulace.