Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX NA GP NORTH BOHEMIA ÚSPĚŠNÝ

11.10.2014 111Více foto: http://znami.rajce.idnes.cz/North_Bohemia_11.10.2014/

Do Ústí nad Labem si přijeli změřit síly závodníci ze tří zemí Evropy  na 46.ročník GP NorthBohemia. Náš tým  Sport Relax měl tradičně na této soutěži své zástupce a v konkurenci 340 závodníků z 42 klubů se naši svěřenci neztratili a vybojovali pět cenných kovů z toho dvě zlaté a tři bronzové medaile.

Do bojů v nejpočetnější  kategorii  kata mladší žáci nastoupili naši tři závodníci : David Minárik, Jakub Scholz a Jakub Vavřinčik a všichni předvedli pěkné výkony. Nejlépe se dařilo Jakubovi Vavřinčikovi, který se v silném poli závodníků probojoval nejdále.

Další naše želízka v ohni jsou z kategorie starší žáci a žákyně, kde se představili Daniel Beránek a Adéla Šinerová . Oba dva  soutěžili v nové kategorii a z  mezinárodní ceny si odváží  bronzové medaile.

Podařilo se také  úspěšně zabojovat v kategorii  kata dorostenky, kde si naše děvčata  dokázaly poradit se soupeřkami . Sára Ješetová se umístila na pěkném pátém  místě, Barbora Znamenáčková startovala v nové kategorii a odváží si z Ústí bronzovou medaili a Dorota Blechová vybojovala nejcennější 1. místo a pohár pro vítěze. Pro Dorču je to největší úspěch na mezinárodní NortBohemii.

Poslední medailistkou se stala Božena Pavlasová v disciplíně kata Masters a z Ústí si odvezla zlatou medaili.

Za Sport Relax startovali  Jiří Svoboda a Markéta Nováková, kteří měli silnější konkurenci, které podlehli.

Gratulace všem a dík za dopravu panu  Vavřinčikovi .