Karate Znamenáček – Česká Lípa, Česká Kamenice, Doksy, Libouchec

SPORT RELAX MÁ 8 PŘEBORNÍKŮ A 17 MEDAILÍ

14.6.2014 127

SPORT RELAX MÁ 8 PŘEBORNÍKŮ KRAJE.

SPORT RELAX opět skvěle zabojoval v Ústí nad Labem na závěrečném třetím kole krajské soutěže, která byla otevřena i ostatním klubům z ČR . Pohár se odehrál 14. 6. 2014 v Ústí nad Labem kam odcestovala výprava busem pod vedením Jany Bělohlavové a Boženy Pavlasové. Pavel Znamenáček nebyl přítomen, jelikož v tuto dobu vyučoval na semináři v Kyjově , kam jezdí od roku 1998 .

Počet medailí svědčí o velkém úspěchu závodníků  :   17 medailí z toho 8 x zlato, 5 x stříbro, 4 x bronz. A tímto triumfem jsme se stali třetím  nejúspěšnějším klubem na Krajských přeborech Ústeckého a Libereckého kraje.

V celkovém hodnocení náš klub získal ze všech třech kol druhou příčku!!!

V kategorii kata 8-7kyu v disciplíně kata starší žáci a žákyně naši svěřenci vybojovali tři medaile. Velkým překvapením byla zlatá medaile Jakuba  Scholze. Stříbrnou medaili vybojovali Dan Kühnel a Tereza Fabiánová, což považujeme také za pěkný úspěch.

Další cenné tituly Krajských přeborníků v disciplíně kata  vybojovali zkušení závodníci : David Minárik , Sára Ješetová a  2 x Markéta Nováková. Další cenné kovy barvy stříbrné si  z Ústí  odvezli Jiří Svoboda, Milan Zítko a Dorota Blechová. Bronzovou příčku vybojovali Jakub Vavřinčik, Josef Franěk a  Eliška Povolná.

Podařilo se nám v závěru sezony vybojovat postupy na MČR – zveřejníme později po sečtení, které provede  předseda STK.

V disciplíně kumite jsme vybojovali tři cenné medaile o které se postarali Matěj Kuhn a Jakub Novotný, kteří se stali Přeborníkem kraje a bronzovou medailí se mohl pochlubit Milan Zítko.

Poslední úspěšnou disciplínou je kata team a žáci ve složení David Minárik, Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz nedali soupeřům šanci a z turnaje si odvezli zlatou medaili.

Více foto:  http://znami.rajce.idnes.cz/Krajsky_prebor_14.6.2014/

Děkuji trenérům Janě Bělohlavové a Boženě Pavlasové za organizaci na soutěži.